Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

23. 5. 2018, chytry kartacek, Novinky, Tiskové zprávy, Umax
 

Umax U-Sonic White pro váš čistý a zářivý úsměv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S kompaktním a ergonomicky navrženým chytrým zubním kartáčkem Umax U-Sonic White dosáhnete velmi brzy skvělých výsledků při čištění zubů. Díky pěti čisticím programům a kvalitní čistící hlavici pro odstraňování pigmentace z povrchu zubů uvidíte výsledky již po několika dnech používání.

Čistící režimy
Clean : Režim pro každodenní čištění zubů. Rychlost 34 800 kmitů/min. 
White: Režim pro bělení zubů. Dvě minuty čištění pro odstranění nečistot a dalších 30 sekund pro vyleštění zubů. Rychlost 33 000 - 40 000 kmitů/min.
Polish: Režim pro zářivý úsměv, leštění zubů. Rychlost 35 000 kmitů/min.
Soft: Jemné čištění zubů a dásní. Rychlost 33 000 kmitů/min.
Sensitive: Čištění citlivých zubů a dásní. Také vhodné pro začínajícího uživatele. Rychlost 28 200 kmitů/min.

 

 

 

 

 

 

 

 


Odstraňuje až několikanásobně více plaku

U-Sonic White se dostane do obtížně dosažitelných míst v ústní dutině a ve srovnání s běžným kartáčkem odstraní až 8 x více plaku z vašich zubů.

Zlepšuje zdraví dásní
Díky sonické technologii zaručí U-Sonic White optimální čištění mezizubních prostor dásní. Díky tomu se zdravotní stav vašich dásní zlepší již během několika týdnů.

Bělejší zuby 
U-Sonic White dosáhne výrazně lepší bělení zubů než běžný kartáček, protože lépe odstraňuje pigmentaci z povrchu zubů. Vaše zuby budou bělejší již po prvním týdnu používání.

Režim Sensitive
V režimu Sensitive můžete vaše citlivé zuby a dásně čistit šetrně. Tento režim můžete využít v prvních dnech používání, než si zvyknete na nový způsob čištění zubů.

Sonická technologie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonická technologie vytváří dynamické proudění kapaliny, která se dostává mezi zuby i podél dásní a zajistí tak kvalitní a šetrné vyčištění.

Chytrý časovač 
Časovač na 30 vteřin upozorní na uplynutí čtvrtiny doby čištění. Díky tomu si můžete lépe rozvrhnout čištění ústní dutiny a každé čtvrtině věnovat dostatečný čas. Cyklus čištění je naprogramován na 2 minuty a pomáhá dodržet minimální dobu čištění doporučenou odborníky.

Bezdrátové nabíjení
Na jedno nabití můžete čistit zuby skoro celý měsíc. Při vybité baterii jednoduše vložíte tělo kartáčku do nabíjecí stanice a připojíte do 5V nabíječky (např.od mobilu). E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.