Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

27. 8. 2019, Novinka, U-Smart, Umax
 

Umax U-Smart Robot Vacuum - domácí úklid nebyl nikdy zábavnější
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U-Smart Robot Vacuum je inteligentní robotický vysavač s navigací a velmi tichým chodem, který kromě čištění pomocí kartáčů nabízí také možnost mopování díky modulárnímu designu s výměnnými zásobníky. Unikátní v této třídě robotických vysavačů je vestavěná Wifi a možnost ovládání pomocí mobilní aplikace U-Smart. Je uživatelsky přívětivý, jeho ovládání i údržba jsou velmi jednoduché. Vysavač je vybaven senzory, které zabrání kolizi s nábytkem a možnému pádu z výšky. Je vhodný téměř pro všechny druhy podlah (beton, dlažba, dřevo, koberec s nízkým chlupem apod.). LiIon baterie 2600mAh umožní pracovat po dobu až 100 minut a je schopen v případě potřeby sám zaparkovat v dobíjecí stanici.  

 

 

 

 

Hlavní benefity:

- Tichý chod s hlučností pod 60 dB
- Vestavěná Wifi a ovládání z mobilního telefonu
- Mobilní aplikace U-Smart v českém jazyce
- Možnost nastavení plánu vysavání
- Možnost hlasového ovládání 
- Grafické zobrazení mapy čištění v aplikaci
- Dálkový ovladač s LCD displejem
- Režim suchého a mokrého čištění
- Modulární design s vyměnitelnými zásobníky na prach a na vodu
- Gyroskopická navigace zabezpečí úklid až 98% plochy
- Antikolizní IR senzory proti nárazu do nábytku
- IR senzory na spodní straně proti pádu ze schodů 
- Nízký profil 7,2 cm pro práci pod nábytkem
- Silné sání o výkonu až 1500 Pa pro důkladné čištění
- Více režimů (automatické čištění, kruhové čištění, čištění okrajů)
- LiIon baterie 2600mAh
- Modulární design s možností instalace nádržky na vodu
- 3-násobná filtrace včetně účinného Hepa filtru
- Inteligentní nádrž na vodu s řízeným podtlakem


 

 

 

 

 

Ovládejte vysavač z mobilního telefonu díky aplikaci U-Smart 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Díky vestavěnému bezdrátovému připojení Wifi lze vysavač připojit k domácí síti a ovládat jej přes mobilní aplikaci na telefonu (iOS, Android).  V prvé řadě lze plánovat zapnutí vysavače v určitý den a čas. Vysavač po splnění úkolu zajede sám zpět do nabíjecí stanice. Mobilní aplikace také umožní ovládat vysavač ručně nebo nastavit různé režimy vysávání jako automatický mód, vysávání v kruhu, v rozích apod. V aplikaci lze online sledovat práci vysavače s přibližnou mapou. Nechybí tlačítko pro návrat vysavače do nabíjecí stanice a také lze sledovat opotřebení vyměnitelných součástí (boční kartáče, filtr  nebo hlavní kartáč). 
Robotický vysavač, resp. aplikace podporuje ovládání hlasem (prozatím v anglickém jazyce) pomocí Google Assistant a Amazon Alexa a lze jej propojit s IFTTT.

Koncept jedna aplikace pro všechna U-Smart zařízení


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikace je připravena pro Android i iOS ke stažení a podporuje také český jazyk. Je vyvinuta s maximálním úsilím o jednoduché a přehledné ovládání a komfort při jejím používání. S jinými uživateli lze zařízení sdílet jejich pozváním do aplikace. Mobilní aplikace U-Smart je navržena s konceptem "jedna aplikace pro všechna zařízení" a nabízí řadu možných nastavení včetně chytrých scén a sdílení s ostatními uživateli. Koncept nabízí zabezpečené a šifrované připojení k internetu a cloudu. Odezva systému je v řádu milisekund, veškeré operace probíhají velmi rychle

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.