Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

15. 8. 2013, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U, Xbox One
 

Ubisoft® oznámil detaily ohledně DEFY the Creed, rychlokresby na téma  Assassin’s Creed® IV Black Flag™ , která je plánována na Gamescom ve dnech 23. a 24. srpna. Upoutávku naleznete zde.

Na sérii kreslířských akcí na stánku Ubisoftu nebude chybět ani profesionální rychlokreslíř. Kresby Assassin’s Creed budou také živě vysílány a návštěvníci veletrhu  budou moci rychlokreslíře vidět v akci přímo na pódiu. Akce není omezena pouze na návštěvníky Gamescomu, celá komunita Assassin’s Creed je zvána se zúčastnit DEFY the Creed. Fanoušci se mohou zapojit do diskuze na webu a přidat se k dílu zatímco bude na Gamescomu kresleno kreslířem. 

Pod vedením vývojářů Assassin’s Creed budou fanoušci moci při každé z těchto interaktivních akcí odpovídat na  otázky svými návrhy, jak by kresbu dokončili a volit nejlepší nápady ostatních. Návrhy, které budou mít nejvíce hlasů budou předány umělcovi a ten je zapracuje do svého díla.


Informace od Ubisoftu v českém jazyce můžete sledovat na Facebooku.
Nejčerstvější informace od ConQuest entertainment můžete sledovat i na Twitteru.
Informace o hře Assassin’s Creed v anglickém jazyce naleznete oficiálním webu.
Navštívit můžete také oficiální českou Facebook stránku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.