Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

5. 6. 2012, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U
 

5.6.2012 -  Studio Ubisoft Montpellier vyvíjí Rayman Legends navazující na velmi úspěšný titul Rayman Origins. Rayman Legends plně využívá ovladače Wii U a přináší inovativní multiplayerový zážitek, se kterým jsme se ještě nesetkali. Hráči mohou využívat Wii U dotykové obrazovky k vyčištění cest nebo odstranění nepřátel a používat technologii gyroskopu k manipulaci a otáčení plošin na televizní obrazovce. Ovladač Wii U také umožňuje hráči pokračovat v Raymanově dobrodružství  i když je televize vypnutá.

Rayman Legends  se odehrává ve fantasy světě svých předchůdců a přidává velké množství chytrých, zábavných a nových herních módů, postav, prostředí a hudebního doprovodu. Hra nabízí řadu jedinečných úrovní včetně několika map. Hráči se také mohou spojit online s přáteli a plnit společně úkoly, které otestují jejich schopnosti a mohou sledovat své skóre na celosvětovém žebříčku. Oceněný tým výtvarníků, designérů a skladatelů stojící za UbiArt vytvořilo multi-dimenzionální herní prvky, vylepšený systém osvětlení a vylepšené vykreslování grafiky.
 
„Ubisoft objevil nové herní prvky tím, že kombinoval inovativní technologii Wii U a vytvořil nádherné umění, které má na svědomí tým Montpellier.“
 
Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=QlzAbbUjK7M


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.