Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 3. 2014, Herní příslušenství, Novinka, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U, Xbox One
 

6. března 2014 – Ubisoft oznamuje, že Watch Dogs, tato vysoce očekávaná akční adventura odehrávající se v otevřeném světě, bude mít celosvětové datum vydání 27. května 2014.

Ve Watch Dogs převezmou hráči roli Aidena Pearce, samozvaného strážce zákona, který s pomocí svého smartphonu pronikne do Chicagského centrálního operačního systému a může tak kontrolovat téměř celé město.   

„S potěšením oznamujeme hráčům z celého světa nové datum vydání hry Watch Dogs,“ řekl Geoffroy Sardin, EMEA Senior Vice President of Sales and Marketing, Ubisoft. „Jsme přesvědčení, že čas na víc, kteřý mohl náš vývojový tým využít na vylepšování hry, bude stát více než za toto čekání.

Hráči, kteří si Watch_Dogs pořídí na PlayStation®3, nebo PlayStation®4, získají přístup k 60 minutám exkluzivního obsahu přes PlayStation® Network.

"Velice se těšíme na launch Watch_Dogs na PS3® a PS4®. Máme za to, že se bude jednat o jednu z nejzásadnějších her roku 2014," řekl Michael Pattison, viceprezident pro third party relations v rámci Sony Computer Entertainment. "Jedná se o unikátní a vizionářský titul a my věříme, že exkluzivní obsah dostupný skrz PSN hráče nejen navnadí, ale také dokáže, že PlayStation je pro Watch Dogs preferovanou platformou."

Watch Dogs budou k dispozici na těchto platformách: Sony PlayStation®4 a PlayStation®3, Xbox One a X360 od Microsoftu a na PC. Datum vydání Wii U od Nintenda bude oznámeno později.

Informace přímo o této hře v českém jazyce najdete také na naší nové FB stránce
https://www.facebook.com/watchdogscze.

Nejčerstvější informace od ConQuest entertainment můžete sledovat i na Twitteru: https://twitter.com/ConquestCZEE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.