Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 4. 2013, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U
 

Ubisoft® odhalil delší detaily o svém prvním VIP programu, THE WATCH, který je věnován komunitě fanoušků Assassin´s Creed. Ta je nyní dostupná  pro všechny hráče, kteří si předobjednají Assassin´s Creed IV Black Flag prostřednictvím online či kamenných obchodů.

THE WATCH dovolí členům začít se hlouběji zabývat světem Assassin´s Creed a užívat si na míru upravený obsah a přístup k nejnovějším informacím. Fanoušci, kteří jsou členy této komunity si mohou být jistí, že budou vždy o všem vědět jako první, ať již to budou informace o nadcházejících akcích, show nebo vydání v sérii. 

THE WATCH přinese fanouškům bližší pohled na Assassin´s Creed než kdy dříve také prostřednictvím detailních článků, které představí rozličná témata například o postavách, nastavení, místech ze hry či dalších podrobnostech, které se hrou souvisí. 

Svět Assassin´s Creed ožívá také díky tomu, co vytvoří fanoušci. THE WATCH proto nabídne členům stát se fanoušky na sociálních sítích a diskuze zaměřené na Assassin´s Creed, na kterých budete moci objevovat a dát like příspěvkům ostatních uživatelů nebo nahrát svůj vlastní obsah či dokonce porovnat své výsledky s ostatními! Klíčoví členové komunity budou navíc vybráni, aby updatovali speciální “Experts” sekci, aby mohli sdílet své bohaté zkušenosti ze světa  Assassin´s Creed s ostatními. 

THE WATCH představí také unikátní výpravy pro členy, ve kterých mohou soutěžit, odemykat speciální mise a získat odměny a bonusy. Tyto mise budou dostupné pouze prostřednictvím THE WATCH. 

THE WATCH je kromě počítačů optimalizovaný také pro tablety a smartphony. Pro více informací navštivte: http://www.assassinscreed.com/thewatch.

Pro více infromací o Assassin´s Creed navštivte: assassinscreed.com a facebook.com/assassinscreed nebo sledujte náš facebook https://www.facebook.com/ubisoftcze.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.