Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

3. 10. 2012, PC, Tiskové zprávy, Ubisoft
 

Dnes Ubisoft oznámil Khyber DLC balíček, třetí Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier DLC balíček. Kyber Strike bude obsahovat tři nové multiplayerové mapy, nový multiplayerový mód s názvem „Takeover“, novou mapu pro Guerrilla co-op mód a nové achievementy. Khyber Strike bude k dispozici od 9. října pro Xbox 360 a PlayStation 3.

Obsah DLC:

3 nové multiplayerové mapy
o Switchback - Jen pár kroků od hlavní silnice se nachází bludiště starobylých budov a úzkých uliček, které jsou ideálním místem pro smrtelné pasti.
o Palace – Není čas na rozmyšlenou. Co kdysi bylo muzeum ukazující slávu minulosti, je nyní bojiště s masivním nádvořím v srdci.
o Transit – Moskevské metro je určeno pro blízký boj, který bude probíhat mezi vlaky.
 
Nový multiplayerový mód „Takeover“
o Podobný klasickému deathmatch, získáváte body za zneškodnění vašich nepřátel. Získejte převahu tím, že ukořistíte nepřátelské cíle a zabraňte protivníkům získat stejnou výhodu. Vyberte, zda chcete rozdělit svůj tým k obraně a útoku součastně, nebo přesunout se ve skupině a přemoci svého nepřítele. Vyhrává tým s nejvyšším počtem bodů.
 
Mapa Guerrilla módu (4 hráči online, 2 ve split screen)
o Mírumilovná venkovská vesnice se náhle proměnila v bojiště a ten zuří hlavně kolem autobusového nádraží. Ideální mapa pro odstřelovače ve spleti dlouhých uliček a rychlé přestřelky v blízkosti čerpací stanice.
 
Nové achievementy
 
Level cap zvýšení +10
 
Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/ubisoftcze.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.