Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

4. 10. 2012, PC, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U
 

Ubisoft oznamuje Assassin’s Creed III Season Pass, který umožňuje přístup ke všem pěti vycházejícím DLC balíčkům pro hráče, kteří vlastní hru na PlayStation 3, Xbox 360 a PC. Assassin’s Creed III stahovatelný obsah představuje „The Tyranny of King Washington“, zcela novou singleplayerovou kapitolu, která probíhá skrz 3 DLC balíčky a umožní hráčům prožít alternativní historii Americké revoluce.

Píše se rok 1783 a revoluce se blíží ke svému konci, když se nečekaně objeví nový nepřítel. Je poháněn touhou zajistit budoucnost kolonií. George Washington, největší hrdina revoluce neodolá pokušení nekonečné moci. Nový král je zde a tohoto titulu se jen tak vzdát nehodlá. Chcete-li navrátit svobodu zemi, musíte v roli Connora sesadit z trůnu tohoto ohavného tyrana, jež jste kdysi nazývali přítelem.

"Historie je naším hřištěm a vždy nás bavilo si hrát s historickými fakty a jejich důsledky, díky nimž hráči lépe porozumí tomuto časovému období," řekl výkonný producent Ubisoftu Sebastien Puel. "Zatímco se Assassin's Creed III zaměřuje na reálnou historii, chtěli jsme ji pomocí DLC trochu upravit a ukázat hráčům jaké to mohlo být, kdyby se v minulosti věci přihodily jinak." Kromě tohoto singleplayerového obsahu budou k dispozici stahovatelné mapy a postavy do multiplayeru pro ještě lepší prožitek ze hry. Bude dostupný od 31. října pro Xbox 360, PlayStation 3 a od 22. listopadu pro PC.

Všechny Assassin’s Creed III DLC budou také k dispozici pro Wii U. Assassin’s Creed III Season Pass poskytne hráči všech pět nadcházejících DLC balíčků naplánovaných do šesti měsíců od vydání hry.

Na pozadí americké revoluce koncem 18. století, Assassin Creed III představí nového hrdinu, Ratohnaké:ton, napůl domorodý Američan, napůl Angličan, osvojující si jméno Connor, který se stává novým hlasem spravedlnosti ve starověké válce mezi Templáři a Asasíny. Hráči se stanou Asasínem uprostřed boje za svobodu proti bezohledné tyranii, nabízející nejstylizovanější bojové možnosti, jaké byly kdy představeny.

Assassin Creed III se odehrává v době Revoluční války v Americe, jež vezme hráče na pouť nezkrotnou divočinou do vibrujících, rozrůstajících se koloniálních měst a samozřejmě na intenzivní a chaotické bojiště, kde se Georgie Washington a jeho kontinentální armády potkávají s impozantní britskou armádou.

Assassin’s Creed III vychází 31. října pro Xbox 360, PlayStation 3, 23. listopadu pro PC a 30. listopadu pro Wii U.

Pro více informací sledujte náš facebook www.facebook.com/ubisoftcze.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.