Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

8. 11. 2012, Tiskové zprávy, Ubisoft
 

Ubisoft oznamuje Assassin’s Creed Anthology, unikátní kolekci všech her Assassin’s Creed, které byly vydány na Xbox 360 a PlayStation 3. Assassin´s Creed Anthology bude dostupné od 30. listopadu 2012 s doporučenou maloobchodní cenou 3 799 Kč.

Assassin’s Creed je prestižní sběratelská edice, která obsahuje všechna rozšíření a stahovatelný obsah pro hry Assassin’s Creed včetně Season Pass pro Assassin’s Creed III. Season Pass obsahuje všechen rozšířený obsah pro Assassin’s Creed III, jehož první část bude k dispozici v polovině prosince. V edici Assassin’s Creed Anthology také naleznete pět exkluzivních litografií, steelbook a sběratelský box.
 
Assassin’s Creed Anthology obsahuje:
 
Assassin’s Creed
Zažijte sílu asasínů v Jeruzalémě roku 1191 během krvavých křížových výprav.
 
Assassin’s Creed III
Assassin’s Creed II vás seznámí s Eziem, novým asasínem, který plní své povinnosti stejně jako jeho předkové. Prožijete epický příběh protkaný mocí a korupcí, zdokonalíte se v umění zabíjet a získáte nové zbraně navržené legendárním Leonardem da Vinci.
 
Obsahuje:
Sekvence 12 - Battle of Forlì DLC
Sekvence 13 - Bonfire of the Vanities DLC
 
Assassin’s Creed Brotherhood
Ezio musí cestovat do Říma, největšího města Itálie, centra moci a korupce v srdci nepřítele. Porazit zkorumpované tyrany bude vyžadovat nejen sílu, ale i vedení. Ezio velí celému bratrstvu zabijáků, kteří se postavili na jeho stranu. Pouze spoluprácí jde docílit zničení nepřítele a zachovat slávu řádu.
 
Obsahuje:
Singleplayerová mise - The Da Vinci Disappearance 
Dvě solo mise -  Trajan Market a The Aqueducts
Multiplayerové rozšíření - mapa
- 6 charakterů
- dva módy
 
Assassin Creed Revelations - Ottoman Edition
V Assassin’s Creed Revelations se vydá Ezio, mistr asasin, po stopách legendárního mentora Altaira. Je to nebezpečná cesta, Ezio se musí vydat do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí armáda Templářů nabírá na síle.
 
Obsahuje:
Singleplayerovou misi - The Lost Archive
Singleplayerové rozšíření - 3 skiny
- navýšení kapacity 
- přídavná mise Vlad the Impaler’s Prison
Multiplayerové rozšíření - 6 map
- 7 charakterů
- předměty pro úpravu
 
Assassin Creed III
V kůži nového asasína Connora prožijete příběh Americké revoluce tak, jak nebyl nikde zaznamenán.  Assassin’s Creed III posunul celou sérii do nových výšin.
 
Obsahuje:
The Season Pass - poskytuje okamžitý přístup ke všem balíčkům stažitelného      obsahu  Assassin’s Creed III, z nichž první vychází v polovině prosince 2012.
 
Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/ubisoftcze.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.