Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

6. 6. 2012, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U
 

6.6.2012 – Na Electronics Entertainment Expo (E3) Ubisoft oznámil podporu Nintenda Wii U vydáním osmi her v první polovině roku 2013. Ubisoft Wii U lineup zahrnuje Assassin’s Creed, survival thriller s platformovou exklusivitou Zombi U a řadu dalších her, které osloví hardcorové i občasné hráče.

„Ubisoft je průkopníkem v inovativním vývoji jedinečného obsahu pro nové platformy a budeme pokračovat v této tradici i na platformu Wii U.“ řekl Yves Guillemot, CEO společnosti Ubisoft. „Kreativní týmy využily technologických pokroků u Wii U a vyvinuly nové herní koncepty, které pomohou nastavit nový herní systém na rozdíl od jiných konzolí a tím poskytnout uživatelům inovativní herní zážitky.“
 
Historie Ubisoftu zahrnuje milionové prodeje pro konzoli Wii obsahují hry Just Dance, Rabbids a Red Steel. Se zahájením prodeje Wii U se Ubisoft vynasnaží být vlajkovou lodí této platformy.
 
Mezi hry pro Wii U patří:
 
Assassin’s Creed III: Staňte se součástí americké revoluce koncem 18. století, Assassin’s Creed III přináší nového hrdinu Connora představující novou podporu spravedlnosti v odvěké válce mezi templáři a asasíny. Hráč se stane asasínem a bojuje za svobodu proti bezohledné tyranii. Assassin’s Creed III je součástí revoluční války a vezme hráče na bojiště, kde se armáda George Wahingtona střetla s impozantní britskou armádou.
 
Just Dance 4: Just Dance 4 je čtvrtým pokračováním série tanečních her. tento titul obsahuje více něž 40 nových skladeb z vrchních příček žebříčků hitparád přes klasické dance párty hity až po umělce jako jsou Rihanna, P!NK, B-52’s a Flo Rida. Exkluzivně pro Wii U je zde nový Puppet Master mód, kde může hrát až pět hráčů společně. V novém režimu může operátor pro Wii U GamePad změnit taneční rutinu a vytvářet své vlastní choreografie, které jsou předváděny čtyřmi hráči v reálném čase.
 
Marvel Avengers: Battle for Earth: Bojujte proti silám zla v tomto novém dobrodružství od Marvela, budete moci hrát s více než 20 Marvel superhrdiny a darebáky včetně Captain America, Thora a Hulka. Na základě příběhu „Secret Invasion“ je prostředí inspirováno klasickým Marvelovským komixem. Hráči si vyzkoušejí různé herní módy, pomocí Wii U gamepadu mohou provádět výbušné útoky a bojovat se svými přáteli či umělou inteligencí.
 
Rabbids Land: Králíci jsou zpět a tentokrát napadli náš oblíbený zábavní park. Hráči se vydají na dobrodružství a jejích úkolem je pochytat Rabbids po celém zábavním parku. Navštíví více než 20 atrakcí včetně kouzelného zámku, tunelu lásky, horské dráhy a strašidelného domu. Hráči využívající Wii U gamepad mohou mít kontrolu nad Rabbids v mnoha nezvyklých interakcích včetně míření, vykreslení pohybů, dotyku a kreslení na obrazovce.
 
Rayman Legends: Jedna z nejpopulárnějších postav Ubisoftu přichází na Wii U s rozšířením mimo běžné platformy. Rayman, Globox a Teensies jsou zpět a vydávají se na dobrodružství skrz fantastickými světy s novými postavami, nepřáteli a prostředím.
 
Sport Connection: Sport Connection je další generace multi-sportovních her, které zaujmou rodinu i přátele interaktivním a poutavým prostředím. Hráči mohou změnit svůj obývací pokoj na dokonalou sportovní arénu a vyzkoušejí si všechny oblíbené sporty jako nikdy předtím na televizi s gamepadem Wii U. Hráči mohou hrát sami nebo v multiplayeru s jinými hráči a soupeřit proti sobě nebo spojit se v tým. Wii U gamepad umožňuje hru až pěti hráčů společně v různých disciplínách včetně fotbalu.
 
Your Shape Fitness Evolved 2013: S více jak 125 druhy cvičení a 215 různými pohyby posouvá Your Shape Fitnes Evolved 2013 na další level. Titul nabízí individuální cvičební zážitek nabitý zábavnými a vzrušujícími aktivitami. Your Shape 2013 nabízí nejlepší technologii cvičení ve své třídě včetně sledování pokroků online, motivacemi, HD grafiky a krásně animovaných trenérů.
 
ZombiU: V ZombiU se hráči ocitnou v samém centru Londýna kolem roku 2012, kde je ohnisko infekce, která dělá z lidí nemyslící stvůry a žene je touhou po lidském mase. Wii U gamepad slouží jako hráčova souprava k přežití a vytváří mezi hráčem a herním světem propojení, které na jiných konzolích nezažil.
 
Trailery a videa najdete na našem YouTube kanálu:
http://www.youtube.com/user/Ubisoftcze


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.