Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 5. 2013, Tiskové zprávy, Ubisoft
 

Ubisoft dnes ohlásil, že fanoušci Raymana si budou moci zahrát  Rayman Legends na Playstation Vita. Ten bude vydán spolu s ostatními konzolovými verzemi 30. srpna. 

Rayman Legends pro Vita obsahuje vše z původního obsahu Rayman Legends, navíc také pět exkluzivních map. Ty si můžete zahrát jako Murphy, zelená moucha, kterou znáte z předchozích her série Rayman. Multiplayer mód je přístupný lokálně přes Wi-Fi a fanoušci ze stejné země si mohou zahrát spolu nebo proti sobě v online challenges a porovnávat svá skóre na online tabulích. 

Navíc ke speciálním mapám pro Vitu, byly týmem z Ubisoft Montpellier vyvinuty dva exkluzivní kostýmy. Fanoušci si tak budou moci svého Raymana obléct do kostýmu z Prince of Persia, legendárního hrdiny populární série od Ubisoftu, zatímco Globox může být oblečen do kostýmu ze série Splinter Cell.

Rayman Legends si uchovává fantasy vzhled všech svých předchůdců a přidává k tomu mnoho dalších herních módů, nová prostředí, nové postavy a nový soundtrack. Tým umělců, návrhářů a skladatelů z Origins, ověnčený cenami, přišel také s novým pokročilým UbiArt enginem, který dovoluje zahrnout více dimenzí ve hře, vylepšený systém osvětlení a rendrování, který vyzdvihne grafiku Raymana na další úroveň.

Rayman Legends bude také dostupný pro PlayStation®3, Xbox 360® a Wii U™ od 30. srpna.

 Pro více informací o Rayman Legends navštivte: www.raymanlegends.com nebo nás sledujte na facebooku na ww.facebook.com/ubisoftcze?fref=ts.Video naleznete zde: http://www.youtube.com/watch?v=WXlsVfpuL0w E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.