Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

31. 5. 2013, Tiskové zprávy, Ubisoft
 

Ubisoft odhalil lineup titulů, díky kterému považuje letošní výstavu za jednu z nejvýznamnějších Electronic Entertainment Expo (E3) posledních let. V 15:00 PDT ( 24:00 CET) 10. června, zahájí Ubisoft setkání s pozvanými médii v Los Angeles Theatre, na které představí první náhledy lineupu her. Nebudou mezi nimi chybět ani next-generation  hry, inovativní díly populárních sérií i nových titulů.  
Následně po konferenci je možné navštívit stánek Ubisoftu (#1023 umístěný v South Hall v Los Angeleském Convention Center) a prohlédnout si množství očekávaných her. Nebude mezi nimi chybět ani Assassin’s Creed IV Black Flag, Rayman Legends, South Park™: The Stick of Truth™, Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, Watch Dogs a další. Během týdne zde bude k vidění také několik speciálních hostů a vystoupení. 
“Toto je stěžejní událost pro videoherní průmysl a E3 je pro nás příležitost představit naši vizi budoucnosti,” říká Yves Guillemot, spoluzakladatel a CEO Ubisoftu, “Máme ve vývoji mnoho úžasných her a velmi se těšíme, že budeme moci ukázat především něco z našich next-gen titulů, které přinesou našim fanouškům propojenější a interaktivnější herní zážitky, které je naprosto vtáhnou do děje.”
Zatímco videoherní průmysl přechází na novou generaci konzolí, minulé odhady a zkušenosti Ubisoftu indikují odhad, že během prvních dvou let nové generace na trhu bude installed base dvojnásobná oproti obdobnému období předchozích generací za srovnatelné období. Kreativní tým Ubisoftu začal s novou generací brzy s next-gen hrami jako například očekávaný titul Watch Dogs, který je připravován již naletošní rok a další tituly, které budou ohlášeny právě během E3.
kromě aktivit přímo na E3 plánuje Ubisoft postavit Uplay Lounge, prostor v blízkosti Los Angeleského Convention Center, navržené tak, aby si členové Uplay mohli vyzkoušet lineup Ubisoftu připravený pro E3 a měli příležitost své oblíbené tituly probrat s týmem vývojářů z Ubisoftu. 
Setkání Ubisoftu s médii bude také možno sledovat živě či později na YouTube channelu Ubisoftu (http://www.youtube.com/watch?v=29uRvifupqQ) a media jsou vítáni sdílet toto video na svých webech. Všechna další videa a trailery Ubisoftu budou dostupné na youtube také (http://www.YouTube/user/ubisoft). 
Pro aktuální informace Ubisoftu během E3 navštivte facebookovou stránku (https://www.facebook.com/ubisoft), nebo sledujte Ubisoft na Twitteru (http://twitter.com/ubisoft) and tweet using #UbiE3.
Informace v českém jazyce budete moci sledovat na https://www.facebook.com/ubisoftcze.

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.