Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 9. 2012, NAS servery, QNAP, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

UMAX ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů a monitorovacích systémů, uvádí na český trh dva nové NAS servery – dvoudiskový TS-269 Pro a čtyřdiskový TS-469U určený do racku. Oba modely jsou vybaveny procesorem Intel Atom D2700, USB 3.0 a dvojicí Gbit portů.

NAS server typu Tower QNAP TS-269 Pro je vybaven procesorem Intel Atom™ D2700 taktovaným na frekvenci 2,13 GHz a disponuje operační pamětí s dostatečnou kapacitou 1GB. Server pak pojme 2 pevné disky typu SATA s podporovanou kapacitou jednotlivě až 4TB, tedy celkem až 8TB hrubé kapacity. K připojení k síti je připravena dvojice Gbit portů. Jedná se tak o ideální volbu pro všechny uživatele, kteří vyžadují profesionální řešení a funkce a zároveň se spokojí s dvoudiskovým diskovým úložištěm.

Naopak čtyřdiskový QNAP TS-469U-RP je určen do racku. Stejně jako výše a taktéž nově uvedený model je vybaven procesorem Intel Atom™ D2700 taktovaným na frekvenci 2,13 GHz a disponuje operační pamětí s kapacitou 1GB. Server pojme až 4 pevné disky s podporovanou kapacitou jednotlivě až 4TB, tedy celkem až 16TB hrubé kapacity. K připojení k síti je připravena dvojice Gbit portů.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.