Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

9. 9. 2013, Lumens, Tiskové zprávy, Vizualizéry, Výpočetní technika
 

ConQuest entertainment a. s. uvádí ve spolupráci se společností Lumens na český trh rovnou tři nové modely digitálních vizualizérů DC125, DC170 a DC192. Všechny disponují vysoce ohebným „husím“ krkem, LED lampou a podporují Full HD výstup. Rozdíly spočívají zejména ve vstupech, výstupech a zoomech. Jinak se ale všechny výborně hodí pro skvělé prezentace knih, učebnic, dokumentů nebo i 3D předmětů.

Digitální vizualizér proto může nejen nahradit zastaralé promítačky, ale přináší i celou řadu funkcí navíc. Písmena na dokumentu nebo třeba detaily na listu rostliny může uživatel jednoduše přiblížit. Zachycovaný obraz je možný uložit jako obrázeknebo dokonce nahrát video. Výstup přitom může vést nejen na displej počítače, monitor, ale i na projektor nebo dokonce interaktivní tabuli, kterými je dnes vybaveno stále více nejen školních učeben.

Lumens DC125 je vylepšeným nástupcem osvědčeného a nejnižšího modelu DC120. Disponuje 8x mechanickým i digitálním zoomem a 180° rotací obrazu. Max. zachycovaná plocha má velikost 420 x 315 mm. Na výstupu jsou podporována rozlišení XGA, SXGA, 720p, 1080p, UXGA a QXGA, přičemž přenos probíhá
přes USB kabel.

Oproti tomu Lumens DC170 nabídku rozšiřuje. Disponuje 8,5x mechanickým, 10x digitálním zoomem a 180° rotací obrazu. Max. zachycovaná plocha pak má velikost 442 x 331 mm. Mezi rozlišení podporovaná na výstupu patří XGA, SXGA, WXGA a 1080p. Oproti DC125 probíhá již výstup nikoliv přes USB a počítačem, ale přímo přes HDMI výstup.

Zato Lumens DC192 nahrazuje předchozí model DC190. Disponuje 8x optickým, 12x digitálním, 10x mechanickým zoomem a 180° rotací obrazu. Max. zachycovaná plocha má velikost 400 x 300 mm. Na výstupu jsou podporována rozlišení XGA, SXGA, WXGA a 1080p. Výstup pak probíhá stejně jako u DC170 přes HDMI, i když disponuje také HDMI vstupem. Stejně jako oba výše uvedené modely podporuje většinu tabulí od velkých značek a je vybaven obrazovou optimalizací.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.