Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 11. 2012, Electronic Arts, Novinka, PC
 

Spousty nových funkcí, dramatické efekty počasí, úplně nové události, oslavy a festivaly pro každé roční období přemění životy vašich Simíků tak, jak byste nikdy nečekali.

Samozřejmě: počasí a další změny, které přinášejí roční období, jsou důležitou součástí hry. Ať už jde o jarní slejvák, letní nával horka, nebo dokonce zimní sněhovou bouři, počasí a roční období se během roku přirozeně mění, což vašim Simíkům umožňuje užívat si své okolí lépe než kdy předtím.

HLAVNÍ PRVKY A VLASTNOSTI

Vytvořte si jakéhokoliv Simíka, který vás jen napadne, a dejte mu jedinečnou osobnost! Dolaďte vzhled Simíka i jeho osobnost. Bude zlý, romantický, paranoidní, kleptoman, nebo úplně jiný? Poté mu vyberte vlastnosti, abyste vytvořili zcela jedinečného Simíka.

Řiďte osud svých Simíků. Rozhodujte, zda splníte Simíkům jejich přání, a naplníte tak jejich osud. Stanou se rockovými hvězdami, světovými vůdci, mistrovskými zloději nebo někým úplně jiným? Záleží jen na vás.

Užívejte si roční období! Simíci si mohou vydlabat strašidelnou dýni, nechat si pomalovat obličej na letním festivalu, obléct se do teplého oblečení, neoprenu nebo kostýmu pro Halloween. Také se mohou opálit a může se i stát, že je zasáhne blesk nebo dostanou rýmu.

Využívejte sociální možnosti! Posílejte chatové zprávy svým kamarádům, zveřejňujte příspěvky na jejich stěnách, sdílejte své Simíky i jejich vzpomínky a ještě mnohé další!

Přizpůsobte si úplně všechno! Postavte Simíkům dokonalý dům, o kterém jste vždy snili, a využívejte přitom neomezené možnosti úprav oblečení, nábytku, a dokonce i aut.

Prozkoumejte nová místa – v každém ročním období! Běžte se s kamarády koulovat do parku, užívejte si letní večeře na zahrádce restaurace, zajděte na návštěvu k sousedům nebo se spolu se svojí drahou polovičkou dívejte na ohňostroj.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.