Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

6. 11. 2014, 3DS, Nintendo, Novinky, Wii U
 

Nintendo Direct vysílání odstartovalo měsíc velkého odhalení Nintenda představením hry: The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D, remaku hry původně určené pro legendární Nintendo 64. Hra vychází exkluzivně pro Nintendo 3DS v roce 2015 a bude k dispozici také v softwarovém bundlu jako The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D Special Edition. Dále byly odhaleny nové detaily ke hrám, které můžete v nejbližší době čekat na Wii U, jako například: Splatoon, Xenoblade Chronicles X, Kirby and the Rainbow Paintbrush a Captain Toad: Treasure Tracker. Fanoušci Nintendo 3DS kozole se zase dozvěděli více o Code Name: S.T.E.A.M. a Monster Hunter™ 4 Ultimate.  

Pro shlédnutí Nintendo Direct videa navštivte http://nintendodirect.nintendo.co.za  nebo Nintendo UK YouTube[FN1]  kanál, kde najdete ještě další videa související s tímto Nintendo Directem.

Níže najdete nezásadnější informace z dnešního oznámení:

Wii U

 • Mario Kart 8 DLC: První DLC for Mario Kart 8 vychází už 13. listopadu a obsahuje nové trasy, vozidla a postavičky z jiných Nintendo her jako: The Legend of Zelda, F-Zero a Excitebike.
 • amiibo: Nejen Super Smash Bros. pro Wii U, ale také další hry budou kompatibilní s amiibo figurkami. Mezi tyto hry už nyní můžeme zařadit Mario Kart 8 a Hyrule Warriors v roce 2014, plus Captain Toad: Treasure Tracker, Kirby and the Rainbow Paintbrush, Yoshi’s Woolly World, a Mario Party 10 v roce 2015. Následující vlna amiibo figurek, která na pulty dorazí 28. listopadu, bude dostupná pro hráče těchto her:  
  • Mario Kart 8: Jakmile hráči načtou Maria, Luigiho, Peach, Yoshiho, Donkey Konga, Linka, Kapitána Falcona, Foxe, Samus nebo Kirbyho amiibo figurku na  Wii U GamePad, obrží zdarma závodní oblek pro své Mii, v podobě dané amiibo postavičky. Hráčova Mii postavička si může tento speciální oblek vzít vždy, když bude ve hře závodit.
  • Hyrule Warriors: Amiibo figurka Linka poskytne hráči speciální “Spinner” zbraň do hry a navíc každá postavička ze Super Smash Bros. série poskytne hráči náhodně vybrané materiály, zbraně nebo rupie do hry.

První vlna amiibo v podobě populárních postaviček jako Mario, Link nebo Samus vychází 28. listpadu – stejný den, kdy se v obchodech objeví Super Smas Bros pro Wii U. Druhá vlna s dalšími šesti postavičkami vychází 19. prosince.

 • Splatoon: Multiplayerová střílečka 4 na 4 bude také obsahovat single-player mód. Splatoon vyjde exkluzivně na Wii U v druhém čtvrtletí roku 2015.
 • Xenoblade Chronicles X:  V tomto novém RPG od Moonlith Soft se hráč vydává na velkou výpravu do nového světa. S využitím města New Los Angeles jako domovské základy se hráč vydává na mise, sbírá předměty a plní různé výzvy od místních obyvatel. Xenoblade Chronicles X – které obsahuje prvky z Xenoblade Chronicles pro Wii vyjde během roku 2015.
 • Kirby and the Rainbow Paintbrush: V nejnovější hře série s okouzlující postavičkou Kirby budou hráči navádět Kirbyho pomocí duhové linie, kterou nakreslí na GamePadu. Nový multiplayer mód pro čtyři hráče umožní hrát jednomu hráči za Kirbyho, zatím co ostatní kontrolují trio Waddle Dee postaviček, které mohou sbírat různé předměty a nebo napomáhat Kirbymu. Kirby and the Rainbow Paintbrush vyjde v druhé polovině roku 2015.
 • Captain Toad: Treasure Tracker: Během Nintendo Directu jste mohli vidět nový trailer k této hře, jež ukázal více než 70 různých levelů, se kterými se hráči na své cestě setkají. Captain Toad: Treasure Tracke u nás vychází 9. ledna 2015.
 • Duck Hunt takes aim!: V novém traileru  bylo “the Duck Hunt Duo” odhaleno jako nový vyzyvatel pro Super Smash Bros. jak pro Wii U, tak pro Nintendo 3DS. Duck Hunt dorazí na Wii U Virtual Consol – další informace vám sdělíme již brzy!

Nintendo 3DS

 • The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D: Jedna z nejvíce diskutovaných her v historii The Legend of Zelda série přichází na Nintendo 3DS. The Legend of Zelda: Majora Mask 3D vychází na jaře 2015 a přináší Linkovu strašidelnou pouť tajemným světem Termina poprvé na handheld systémech s rozšířenou 3D grafikou a přidanými funkcemi pro uživatele, které zefektivní hru. K dispozici bude možnost předobjednávky u maloobchodníků v nejbližších dnech. The Legend of Zelda: Majora Mask 3D Special Edition bude k dispozici v omezeném množství, včetně speciálně sestrojeného SteelBooku ™, kopie hry v samostatném obalu, Majora Mask odznaku a oboustranného plakátu představujícího kultovní výtvarný styl hry.
 • Code Name: S.T.E.A.M.: Od Intelligent Systems, tvůrců série Fire Emblem a Advance Wars přichází Code Name: S.T.E.A.M., tahová taktická akční RPG, která se vyznačuje znaky jako ... Abraham Lincoln? Je to tak: Abraham Lincoln úkoluje  tajné agenty S.T.E.A.M.u, kteří mají k dispozici párou poháněné zbraně k zastavení mimozemské invaze. Dnes byla představena nova speciální schopnost zvaná Overwatch, umožňující postavám ušetřit páru a rozpoutat překvapivý útok proti inzvazi nepřítele. Code Name: S.T.E.A.M vychází na Nintendo 3DS v květnu 2015.
 • Pokémon Omega Ruby and Pokémon Alpha Sapphire: Obrovské Pokémon dobrodružství vychází 28. listopadu, kdy se obě hry objeví na trhu v Evropě jako samostatně balené hry nebo v hardwarovém bundlu: Nintendo 2DS Transparent Red + Pokémon Ruby a Omega Nintendo 2DS Transparent Blue + Pokémon Sapphire Alpha. Mezi tím mhou majitelé her Pokémon X a Pokémon Y od zítřka získat Pokémona Mythical Diancie! Kód pro stažení tohoto pokémona se bude distribuovat ve vybraných prodejnách.
 • Monster Hunter 4 Ultimate: K této hře, která vychází na Nintendo 3DS začátkem roku 2015 bylo potvrzeno, že zde budou dostupné Mario a Luigi kostýmy.
 • Sonic Boom: Shattered Crystal: Tato hra společně se Sonic Boom: Rise of Lyric pro Wii U vyjde 21. listopadu. Demo na Sonic Boom: Shattered Crystal dorazí na Nintendo eShop pro Nintendo 3DS již dnes, 6. listopadu, aby ukázalo fanouškům atmosféru ze hry.  
 • Ultimate NES Remix: The NES Remix série dorazí na Nintendo 3DS a kombinuje to nejlepší z NES Remix a NES Remix 2. Nový Famicom Remix Mode nabízí další výzvy z japonské verze NES Remix a ve Speed Mario Bros., si mohou hráči zahrát originální verzi Super Mario Bros. zrychlenou na max.  Hráči mohou porovnávat své výsledky v Ultimate NES Remix  v on-line žebříčcích a porovnávat je tak s konkurencí ze svého regionu. Tato nostalgická hra vychází na Nintendo 3DS 7. lisopadu.
 • Persona Q: Shadow of the Labyrinth: Je to první vstup série Persona na Nintendo 3DS, kde se budete muset připravit na plazení v podzemích z pohledu první osoby. V tomto RPG budete prozkoumávat obrovská bludiště a bojovat s monstry ve stylu boje Persona. Tato očekávaná hra dorazí na Nintendo 3DS 28. listopadu.  

Wii U & Nintendo 3DS

 • Shovel Knight: fanoušci se mohou od dnešní (6.listopadu) půlnoci prokopávat touto oceňovanou 8-bitovou akční plošinovou, která je k dispozici na Nintendo eShopu pro Wii U a Nintendo 3DS. Skalní fandové, kteří chtějí mít hru na obou platformách a už si hru na jednu z nich pořídili, mohou využít při koupi na druhou platformu speciální slevu. Pokud si také do 13. listopadu koupíte Shovel Knight na Nintendo 3DS, dostanete zdarma motiv ze hry pro vaše HOME menu.
 • Indie games!: Podpora indie vývojářů ze strany Nintenda pokračuje v podobě dalších indie her, které se chystají na Wii U a Nintendo 3DS, jako je např. SteamWorld Heist a Shantae and the Pirate’s Curse. Nový trailer „Indie Winter Highlights“ navnadil na zajímavé stahovatelné tituly jako je Swords & Soldiers 2 a Affordable Space Adventures pro Wii U, a Azure Striker Gunvolt a Gunman Clive 2 pro Nintendo 3DS
 • PIKMIN Short Movies: Minulý měsíc odhalil Shigeru Miyamoto sérii krátkometrážních filmů z pikminovského universa, které sám režíroval. Dnes od půnoci (6. listopadu) budou tyto filmy k dispozici (placený download) na Nintendo eShopu pro Wii U v HD a Nintendo 3DS ve 3D. Menším bonusem je také demo hra Pikmin 3, která se ve stejný čas objeví na eShopu pro Wii U. Pan Miyamoto se také brzy ukáže v rámci Pikmin 3 Miiverse komunity.

* Super Smash Bros. for Wii U + Mario amiibo vyjde 5. prosince.
**Uživatele musí propojit své Wii U a Nintendo 3DS systémy se stejním Nintendo Network ID.. Nabídka končí 1. ledna 2015 v 23:59.

 

Pro další informace navštivte:
Nintendo web http://www.mojenintendo.cz

Nintendo Facebook https://www.facebook.com/NintendoclubCZ

Nintendo Direct web: http://nintendodirect.nintendo.co.za

 

-konec-

 

Kontaktní osoba:

Ing. Veronika Batelková

Marketing & PR manager

tel.: +420 284 000 165

mob: +420 776 776 255

veronika.batelkova@conquest.cz

 
E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.