Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

4. 9. 2014, 3DS, Nintendo, Novinky, Wii U
 

Nintendo připravilo line-up nových her a produktů pro Wii U a Nintendo 3DS a 2DS systémy, které se dostanou na pulty prodejen do konce roku 2014. Line-up obsahuje novinky z největších herních sérií a nové amiibo interaktivní figurky, které představují některé z opravdu kultovních postav herního průmyslu.

Přípravy na konec roku pro všechny Nintendo fanoušky zanedlouho začnou, protože prvních 12 amiibo postaviček bude už brzy dostupných v předprodejích. První tucet postaviček, se kterými se setkáte jsou: Mario, Peach, Link, Samus, Yoshi, Donkey Kong, Pikachu, Kirby, Fox, Marth, Villager a Wii Fit Trainer – více bude následovat časem.  

 

Spolu s amiibo figurkami můžete čekat od Nintenda do konce roku 2014 následující line-up:

 

  • Major Series: Nintendo tento rok uvede dvě z jeho nejznámnějších séríí:
  • Super Smash Bros.: Hra bude na Wii U dostupná během zimy 2014 a poprvé v historii si ji také můžete vyzkoušet na přenosných systémech Nintendo 3DS, pro které vychází již 3. října 2014.[KL1]  Nintendo také oznámilo, že Shulk ze série Xenoblade Chronicles bude v obou hrách dostupný jako hratelná postava.
  • Pokémon: Pokémon Omega Ruby a Pokémon Alpha Sapphire pro Nintendo 3DS vyjdou 28 listopadu a představí tak znovu Pokémon Ruby Version a Pokémon Sapphire Version v nové verzi hry, která původně vyšla v roce 2003 pro Game Boy Advance. Nyní mohou hráči chytat, bojovat a obchodovat s pokémony, hledat odpovědi na tajemství skrývající se za Primal Groudon a Primal Kyogre pokémony a jejích možného napojení na Mega Evolutions. S novými výzvami které přijdou a také s neuvěřitelně silnými pokémoními zápasy, bude tato hra opravdovou evolucí v sérii.

 

  • Interaktivní amiibo figurky: Vpád Nintenda do světa ožívajících hraček již oficiálně začal - Super Smash Bros. na  Wii U, které vyjde tuto zimu, bude první hra s plným využitím amiibo figurek. Ostatní hry, které budou amiibo podporovat jsou Mario Kart 8, Captain Toad: Treasure Tracker, Mario Party 10 a Yoshi’s Woolly World a spoustu dalších.  Více podrobností o funkčnosti amiibo figurek a oficiálním datu vydání budou již brzy oznámeny.

 

  • Bayonetta 2: V říjnu se vrací čarodějnice ve hře, která obsahuje epické bitvy s divokými zbraněmi v nádherných lokalitách a novým příběhem, který bere Bayonettu na cestu do pekla k záchraně duše jejího přítele. Původní hra Bayonetta je k dispozici samostatně na Nintendo eShopu, nebo v bundlu s maloobchodní balenou verzí Bayonetta 2. Přepracovaná Bayonetta na Wii U je dodávána s některými možnostmi Nintendo kostýmů pro mocnou hrdinku.

 

  • Hyrule Warriors dodatečný obsah: Tento mix her Dynasty Warriors a The Legend of Zelda je velice rozsáhlý. Nintendo plánuje podporovat tuto hru dlouhodobě s ještě větším obsahem, aby hráči mohli rozšířit svá dobrodružství ještě dál. Tento program začíná 19. září, kdy hra vychází s možností bezplatného stažení nových zábavných módů, zbraní a možností vybrat si hudbu.

 

  • Fantasy Life dodatečný obsah: Fantasy Life, který bude k dostání od 26. září v obchodech a na Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS, umožňuje hráčům stát se pány svých osudů. Každá volba, kterou hráči učiní ovlivňuje jejich unikátní Fantasy Life příběh. Hráči mohou kdykoliv snadno změnit svou Životní třídu (Life Class) a vyzkoušet, jak každá další nabízí nový pohled na svět. Lokální a on-line možnosti multiplayeru umožňují přátelům sdílet dobrodružství, společný průzkum a odměny. Dodatečný obsah s názvem Island Origin - k dispozici od uvedení hry na trh - ještě dále rozšíří Fantasy Life dobrodružství. Island Origin nabízí zcela nový svět starobylé kultury, mocné nepřátele, dodatečný příběh, nové hodnosti k dosažení v Životních třídách, přístup k ještě mocnějšímu vybavení a dva nové druhy domácích mazlíčků: ptáků a draků.

 

  • Nové vzhledy pozadí pro Nintendo 3DS hlavní menu: Po aktualizaci systému plánovaném na říjen, poskytne Nintendo nové vzhledy pozadí hlavního menu, které umožňí Nintendo 3DS a 2DS majitelům přizpůsobit pozadí hlavního menu, ikon, složek, hudby a zvukových efektů. Nové vzhledy pozadí bude možné zakoupit ve speciální sekci eShopu, která bude přidána do hlavní nabídky. Více informací bude následovat v brzy.

 

  • Hry třetích stran: Více než 50 her od partnerů třetích stran Nintenda vychází do konce roku, patří mezi ně například Sonic Boom: Rise of Lyric pro Wii U a Sonic Boom: Shattered Crystal pro Nintendo 3DS, které společně vychází 21.listopadu 2014. Obě hry představují jedinečné a epické dobrodružství Sonica a jeho týmu s cílem zastavit zlého darebáka Lyrica. Hráči mohou hrát za rozmanité postavy, z nichž každý má své vlastní schopnosti, pomocí kterých bojují a prozkoumávají neobjevenou zemi.

 

Publisher

Title

Release Date

Wii U

Activision

Skylanders Trap Team

Oct. 10

BANDAI NAMCO Games Europe

PAC-MAN and the Ghostly Adventures 2

Oct. 3

Disney Interactive

Disney Infinity: Marvel Super Heroes (2.0 Edition)

Autumn

Little Orbit

Penguins of Madagascar

Nov. 25

Little Orbit

Disney Planes: Fire & Rescue

Nov. 4

SEGA

Sonic Boom: Rise of Lyric

Nov. 21

Ubisoft

Just Dance 2015

Oct. 23

Ubisoft

Watch Dogs

2014

Warner Bros. Interactive Entertainment

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Nov. 14

Nintendo eShop on Wii U

ATLUS

Citizens of Earth

Q4

BANDAI NAMCO Games

Project CARS

2015

BeautiFun Games

Nihilumbra

Winter

Curve Digital

Lone Survivor

Q4

Curve Digital

Stealth Inc 2

Q4

Curve Digital

The Swapper

Q4

Frima Studio Inc.

Chariot

2014

Image & Form

SteamWorld Dig

Aug. 28

KnapNok Games

Affordable Space Adventures

Q1 2015

Little Orbit

Falling Skies: The Game

TBA

Ludosity

Ittle Dew

Q4

Midnight City

Costume Quest 2

Oct. 7

Midnight City

Gone Home

December

Midnight City

High Strangeness

Q4

Nnooo

Cubemen 2

Sept. 4

Nyamyam Ltd.

Tengami

Autumn

Rain Games

Teslagrad

Sept. 2014

Ronimo Games BV

Swords & Soldiers II

Q4

Shin’en

Art of Balance

September

Threaks

Beatbuddy

Q1 2015

Two Tribes

Rive

Q1 2015

WaterMelon

Pier Solar and the Great Architects

Autumn

Yacht Club Games

Shovel Knight

2014

ZEN Studios

Kickbeat Special Edition

Sept. 16

Nintendo 3DS

Activision

Skylanders Trap Team

Oct. 10

NISA

Persona Q: Shadow of the Labyrinth

Nov. 28

BANDAI NAMCO Games Europe

PAC-MAN and the Ghostly Adventures 2

Q4

BANDAI NAMCO Games Europe

Saban’s Power Rangers Super Megaforce

Nov. 29

BANDAI NAMCO Games Europe

TENKAI KNIGHTS: Brave Battle

Sep. 19

Capcom

Monster Hunter 4 Ultimate

Early 2015

EA

EA SPORTS FIFA 15

September

Little Orbit

Adventure Time: The Secret of the Nameless Kingdom

Nov. 18 

Little Orbit

Disney Planes: Fire & Rescue

Nov. 4 

Little Orbit

Penguins of Madagascar

Nov. 25

Little Orbit

Winx Club: Saving Alfea

Sept. 23

SEGA

Sonic Boom: Shattered Crystal

Nov. 21

Square Enix

THEATRHYTHM FINAL FANTASY CURTAIN CALL

Sept. 19

Ubisoft

Petz Beach

Oct. 16

Ubisoft

Petz Countryside

Oct. 16

Warner Bros. Interactive Entertainment

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Nov. 14

 

Nintendo eShop on Nintendo 3DS

ATLUS

Citizens of Earth

Q4

ATLUS

Shin Megami Tensei IV

2014

Capcom

Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy

Winter 

Gaijin Games

Woah Dave!

Autumn

 

Goodbye Galaxy Games

Tappingo 2

Q4

Hörberg Productions

Gunman Clive 2

Autumn

Inti Creates

Azure Striker GUNVOLT

Winter

Nnooo

Blast ’Em Bunnies

2015

Renegade Kid

Moon Chronicles (ep. 2)

2015

Renegade Kid

Treasurenauts

2015

Renegade Kid

Xeodrifter

2015

WayForward Technologies

Shantae and the Pirate’s Curse

2014

Yacht Club Games

Shovel Knight

2014

 

 

 

  • V blízké budoucnosti má Nintendo má připraveno řadu skvělých her jak pro Wii U, tak i pro Nintendo 3DS. V roce 2015 vyjde na Wii U nové pokračování The Legend of Zelda série, Splatoon, Xenoblade Chronicles X, Devil’s Third, Captain Toad: Treasure Tracker, Yoshi’s Woolly World, Kirby (pracovní název), Star Fox (pracovní název ), Mario Maker (pracovní název), Project Giant Robot, Project Guard, Mario vs Donkey Kong (pracovní název), Mario Party 10 a Art Academy (pracovní název). Na přenosných konzolích rodiny Nintendo 3DS se můžete  v roce 2015 těšit na uvedení nové NFC čtečky, která bude spolupracovat s amiibo postavičkami, stejně jako na příchod Monster Hunter 4 Ultimate, Code Name: S.T.E.A.M. a Fossil Fighters: Frontier.

 

 

Pro více informací sledujet náš web http://www.mojenintendo.cz či facebook https://www.facebook.com/NintendoclubCZ

-konec-E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.