Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

23. 7. 2015, Nintendo, Novinky, Tiskové zprávy, Wii U
 

Vydání hry Super Mario Maker pro Wii U se kvapem blíží. A nebyl by to vlajkový titul této konzole pro rok 2015, kdyby k němu Nintendo of Europe nepřipravilo hned několik speciálních balíčků. Už 11. září tohoto roku tak do herních obchodů dorazí trojice edic, díky kterým si tento unikátní titul budou moci naplno vychutnat nejenom fanoušci, ale taktéž zcela noví hráči.

Coby další přírůstek do Super Mario Bros. série vás Super Mario Maker pro Wii U vezme tam, kde to všechno začíná… a to doslova. Tentokrát totiž budete úrovně nejenom procházet, ale budete je také vytvářet a sdílet s ostatními hráči. Tahle hra uchvátila davy už na loňské výstavě E3 a nyní je připravena stát se nástrojem pro generace kreativních fanoušků série. No a stíhá to tak akorát na oslavy třicátého výročí původní hry Super Mario Bros..

11. září se tak fanoušci série mohou těšit na následující edice :

  • Super Mario Maker Wii U Premium Pack: Obsahuje black Wii U Premium konzoli, fyzickou kopii hry Super Mario Maker, artbook v pevných deskách a Classic Colours Mario amiibo figurku.

  • Super Mario Maker Limited Edition Pack: Obsahuje fyzickou kopii hry Super Mario Maker, artbook v pevných deskách a Classic Colours Mario amiibo figurku.

  • Super Mario Maker Standard Edition Pack: Obsahuje fyzickou kopii hry Super Mario Maker a artbook v pevných deskách.

Classic Colours Mario amiibo figurku bude možné zakoupit od 11. září taktéž samostatně, zatímco její Modern Colours vrianta dorazí na pulty obchodů až 23. října.

Ať už se chystáte na své první setkání s konzolí Wii U nebo patříte mezi majitele této konzole, 11. září si z nabídky balíčků hry Super Mario Maker zaručeně vyberete.

 



E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.