Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

15. 2. 2019, Nintendo, Switch, Tiskové zprávy
 

Nintendo v nové video prezentaci Nintendo Direct oznámilo, že Super Mario Maker 2 – pokračování průlomové originální hry – a stylové přepracování The Legend of Zelda: Link’s Awakening vyjdou v tomto roce na Nintendo Switch. Nintendo ukázalo také ASTRAL CHAIN – novou akční hru od PlatinumGames exkluzivně pro Nintendo Switch.

Oznámené novinky na Nintendo Switch čítají nejen vychvalované tituly jako Hellblade: Senua’s Sacrifice a Bloodstained: Ritual of the Night. Ve videu můžeme také nahlédnout na nadcházející Nintendo hry jako Fire Emblem: Three Houses, Yoshi’s Crafted World, DAEMON X MACHINA, MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order a mnoho dalších. Nintendo Switch konzole se také stane domovem pro BOXBOY! + BOXGIRL! – další iterace okouzlující série puzzle plošinovek mířící do Nintendo eShopu.

Navíc ode dneška mají vlastníci konzole Nintendo Switch přístup k překvapivým novinkám jako je online puzzle festival pro 99 hráčů TETRIS® 99, klasická RPG od SQUARE ENIX FINAL FANTASY IX nebo nové co-op DLC pro Captain Toad: Treasure Tracker a k bezplatným demoverzím na nadcházející očekávané hry.

Pro zhlédnutí celého Nintendo Direct videa navštivte: https://www.nintendo.co.uk/nintendodirect

 

Novinky, na které ve videu narazíte, zahrnují:

 • Super Mario Maker 2: V této nové hře si mohou hráči vytvořit své vlastní vysněné Super Mario úrovně. S přístupem k ještě více nástrojů, předmětů a herních prvků přichází Super Mario Maker 2 exkluzivně na Nintendo Switch letos v červnu.
 • The Legend of Zelda: Link’s Awakening: Právě tato hra původně vydaná na Game Boy před více než 25 lety se stala jednou z nejmilovanějších her série Legend of Zelda. Nyní se vrací v moderním přepracování, ve kterém hráči cestují na záhadný ostrov Koholint, aby Linka doprovázeli na nebezpečné cestě za dobrodružstvím. The Legend of Zelda: Link’s Awakening vychází exkluzivně na Nintendo Switch v roce 2019.
 • ASTRAL CHAIN: ASTRAL CHAIN je nová akční hra od PlatinumGames pod taktovkou vývojáře Takahisa Taura, který je znám převážně jako game designer hry NieR:Automata, a pod dohledem tvůrce série Bayonetta Hideki Kamiya. Hráči spolu spolupracují jakožto členové policejní jednotky speciálního nasazení v multikulturní futuristické metropoli jako speciální živá zbraň, Legie, v akcí nabitém soubojovém systému a exploraci. Více informací o této exkluzivitě na Nintendo Switch se dozvíte později v s blížícím se datem vydání. ASTRAL CHAIN vychází exkluzivně na Nintendo Switch 30. srpna.
 • Fire Emblem: Three Houses: Černí orlové. Modří lvi. Zlatí jeleni. Tři šlechtické rody, které jsou členy Úřednické akademie, elitního zařízení, které učí studenty zacházení se zbraněmi, magií a speciálními dovednostmi. Jako vyučující si zvolíte jeden z těchto rodů a vedete jeho studenty v boji na život a na smrt v čtvercovém strategickém systému. Každý z rodů sestává z mnoha různých studentů, se kterými se lze potkat a které lze trénovat – každý se svou vlastní osobností a dovednostmi. Studenti na sebe mohou vzájemně působit. Prohlubování jejich vztahů ústí v jejich spolupráci na bitevním poli. Standardní i limitovaná edice hry Fire Emblem: Three Houses a Fire Emblem: Three Houses Limited Edition vychází 26. července exkluzivně na Nintendo Switch.
 • BOXBOY! + BOXGIRL!: Vítej zpět, BOXBOY! Fanoušky oblíbená puzzle série je zpět spolu s úplně novou hrou na Nintendo Switch. Čeká nás 270 nových úrovní a nový co-op mód, díky kterému mohou nyní hlavolamy řešit dva hráči jako tým. A jako bonus obdrží hráči, kteří hru dokončí, přístup k novému dobrodružství s Qudym v hlavní roli. BOXBOY! + BOXGIRL! se vybalí do Nintendo eShopu 26. dubna.
 • TETRIS 99: Ikonická logická hra TETRIS je tu, ale s online zážitkem jako nikdy předtím. V této další adaptaci úrovňové puzzle série spolu zápasí 99 hráčů, dokud nezbyde pouze jeden. Členové Nintendo Switch Online mohou soupeřit o nadvládu v této hře, která je ke stažení zdarma. Exkluzivita na Nintendo Switch je dostupná ke stažení ode dneška a hráči se mohou těšit na zápasy v nadcházejících online akcích.
 • Bloodstained: Ritual of the Night: původní side-scrolling akční hra znovu vstává z popela v Bloodstained: Ritual of the Night. Hraj za Miriam, držitelku Alchymistovy kletby, která krade schopnosti nepřátel, ohýbá gravitaci a vrhá se napříč herně rozpracovaným zámkem rychlostí světla. Tady fyzikální zákony – a 2D side-scrollery – neplatí. Bloodstained: Ritual of the Night se vynoří z temnoty letos v létě na Nintendo Switch.
 • Mortal Kombat 11: Nové i klasické postavy se vrací pro ještě více brutální bojové akce v Mortal Kombat 11, které na Nintendo Switch vyjde 23. dubna.
 • Yoshi’s Crafted World: Majitelé konzole Nintendo Switch si to mohou ještě před 29. březnem, kdy vychází Yoshi’s Crafted World, počínaje dneškem namířit do Nintendo eShopu a stáhnout si zdarma demoverzi této umělecky zpracované hry. Ve hře Yoshi’s Crafted World mohou hráči prozkoumávat úrovně v obou směrech a objevovat jak lícovou, tak rubovou stranu úrovně v raftu, solárním autíčku i letadélku, zažijí tak spoustu nespoutaných překvapivých herních scénářů. Za mince, které hráči v nejrůznějších tajemstvím opředených úrovních nasbírají, mohou odemknout 180 jedinečných kostýmů, které může Yoshi nosit.
 • Captain Toad: Treasure Tracker Update a Special Episode DLC: Hádejte, kdo je stále připravený na dobrodružství? Aktualizace je k dispozici ode dneška ke stažení zdarma na vaši konzoli Nintendo Switch pro Captain Toad: Treasure Tracker. Všechny úrovně ve hře nyní podporují nový co-op mód pro dva hráče. Díky druhému Toadovi můžete objevovat spolu s kamarádem. A 14. března přichází nové placené DLC, které do hry přinese 18 nových výzev spolu s pěti novými úrovněmi a novými Lesklými korunkami, které lze nalézt v každé z úrovní. Hráči, kteří si předplatí Captain Toad: Treasure Tracker – Special Episode DLC, které je k dispozici v Nintendo eShopu počínaje dneškem, dostanou předčasný přístup k jedné z úrovní. Zbývající úrovně budou dostupné 14. března.
 • Super Smash Bros. Ultimate Update: Nejrychleji prodávaná hra na konzole v historii značky Nintendo je připravená vyskočit ještě výše s aktualizací Ver. 3.0, která na hru vychází zdarma letos na jaře. Před koncem dubna bude k dispozici Joker ze hry Persona 5 jakožto nový zápasník. Joker, který byl oznámen v prosinci je prvním zápasníkem z Fighters Pass DLC, který rozšíří herní bohatý roster. Hráči, kteří chtějí mít přístup k pěti zápasníkům z nadcházejícího DLC, doplňkovým úrovním a hudbě, si mohou zakoupit Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass na adrese https://www.smashbros.com. Více informací o aktualizaci Ver. 3.0 a o nadcházejícím Fighters Pass obsahu bude oznámeno v budoucnu. Nezapomeňte také v roce 2019 vyhlížet nové amiibo figurky: Snake, Simon, Squirtle, Pokémon Trainer a Ivysaur.
 • Hellblade: Senua’s Sacrifice: Vítěz několika herních ocenění Hellblade: Senua’s Sacrifice přichází na konzoli Nintendo Switch. Vytvořen ve spolupráci s neurovědci a těmi, kdo si psychózami prošli. Hellblade: Senua’s Sacrifice vtáhne hráče hluboko do mysli keltské válečnice, která vyráží hledat a bojovat za duši své zesnulé lásky. Hellblade: Senua’s Sacrifice vychází na Nintendo Switch letos na jaře.
 • DAEMON X MACHINA: Již dnes si to mechaničtí piloti namířili do Nintendo eShopu na Nintendo Switch. Ke stažení je nyní bezplatná demoverze DAEMON X MACHINA s názvem “Prototype Missions”, která je však k dispozici pouze po omezenou dobu. V demoverzi se hráči probojují čtyřmi rozdílnými misemi, ve kterých si můžou vyzkoušet ovládání hry a mechanickou customizaci. Po dokončení demoverze vybraní hráči obdrží e-mail s odkazem na online dotazník, kde mohou na hru poskytnout zpětnou vazbu producentovi Kenichiro Tsukuda a jeho vývojářskému týmu. DAEMON X MACHINA má plánované datum vydání na Nintendo Switch již toto léto.
 • MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order: Po deseti letech se s úplně novým příběhem a akcí pro až 4 hráče vrací MARVEL ULTIMATE ALLIANCE …exkluzivně na Nintendo Switch! Sestavte si tým snů z obrovské nabídky Super Hrdinů, včetně ochránce vesmíru Captain Marvel. Hráči mohou svět zachránit sami nebo až ve čtyřech hráčích v TV módu, se 4 konzolemi lokálně nebo online. Dynamické přiblížení na vašeho hrdinu vám umožní být ještě blíž u akce. S novými úrovněmi budou vaše postavy získávat nové schopnosti a budou moct používat Alliance Extreme útoky. MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order vyjde na Nintendo Switch v létě 2019.
 • Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition: Připraveni na velké dobrodružství, okouzlující příběh a klasickou RPG hratelnost, kterou si s sebou můžete vzít na cesty? Tato rozšířená verze kritiky oceňované hry má stejný obsah jako originál, navíc ale dostává specifické příběhy postav, možnost zvýšit rychlost bitvy, plně orchestrální hudbu na pláně i do bitvy a možnost přepnout mezi HD a retro 16-bit vizuály. Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition vyjde pro Nintendo Switch na podzim 2019.
 • DRAGON QUEST BUILDERS 2: V této kombinaci RPG a tvůrčí hry hráči sbírají materiály, aby mohli vyrábět zbraně a vybavení a stavět budovy nebo dokonce celá města. S pomocí od masteriózního Malrotha a ostatních vesničanů mohou objevovat rozsáhlé ostrovy, hledat úkoly nebo bojovat s monstry a dalšími bossy rozesetými po celém světě. Majitelé prvního dílu DRAGON QUEST BUILDERS na Nintendo Switch si budou moct vyrobit oblek Legendárního Stavitele a Dragonlordův trůn. DRAGON QUEST BUILDERS 2 vyjde pro Nintendo Switch 12. července 2019.
 • ONINAKI: Kvůli zachování zásad reinkarnace musí hráči cestovat mezi Světem Živých a Beyond aby zachránili ztracené duše od děsivého osudu stát se monstrem. V bitvě vám zachráněné duše pomáhají, dodávají vám sílu a nové schopnosti. ONINAKI vyjde pro Nintendo Switch v létě 2019.
 • Nové Star Fox Mise ve Starlink: Battle for Atlas: Update pro Starlink: Battle for Atlas přijde v dubnu a do Nintendo Switch verze hry přidá nové Star Fox mise. Hrajte jako Peppy, Falco a Slippy a pomozte porazit Star Wolfovy pobočníky Andrewa, Pigmu a Leona v sérii vzrušujících misí. Dodatečný obsah zahrnuje také nové závody vesmírných lodí, mise jednotlivých frakcí a mnohem víc! Jarní update pro Starlink: Battle for Atlas se na Nintendo Switch objeví v dubnu 2019.
 • Disney TSUM TSUM FESTIVAL: Disneyho roztomilí Tsum Tsum přichází na Nintendo Switch s novou hrou! V Disney TSUM TSUM FESTIVAL musí hráči spojovat stejné Tsum Tsum, aby získali co největší skóre. Soutěžit nebo spolupracovat mohou až 4 hráči v lokálních nebo online módech. Disney TSUM TSUM FESTIVAL vyjde na Nintendo Switch v roce 2019.
 • Rune Factory 4 Special a Rune Factory 5: Klasické RPG Rune Factory 4 je právě remasterováno pro Nintendo Switch. Povídejte si s obyvateli, pěstujte zeleninu a ovoce na farmě, lovte ryby, chovejte monstra a osvojte si zacházení se zbraněmi a kouzly v této nové verzi hry. Rune Factory 4 Special ke hraní na Nintendo Switch dozraje později během letošního roku, nové oznámený díl Rune Factory 5 přijde později.
 • DELTARUNE: Nová hra od tvůrce Undertale, přichází na Nintendo Switch. DELTARUNE Chapter 1, první kapitola hry, bude zdarma ke stažení na Nintendo eShopu od 28. února 2019.
 • FINAL FANTASY VII: Vraťte se do Midgaru v jednom z nejikoničtějších RPG všech dob, až  FINAL FANTASY VII najde svou cestu na Nintendo Switch 26. března 2019.
 • FINAL FANTASY IX: Noví hráči mají šanci zamilovat se do Vivi, stejně jako zbytek světa už dnes na Nintendo Switch eShopu vyjde milované RPG FINAL FANTASY IX.
 • Chocobo’s Mystery Dungeon EVERY BUDDY!: KWEH! Nejnovější hra z Chocobo’s Mystery Dungeon série dorazí na Nintendo Switch 20. března 2019.
 • Dead by Daylight: Dead by Daylight je hororová hra s asymetrickým multiplayerem, ve které se jeden hráč chopí role vraha a čtyři další hráči se zhostí rolí přeživších, kteří se snaží uniknout polapení a smrti. Nintendo Switch verze obsahuje spoustu map, postav a kosmetických předmětů, stejně jako hluboký systém postupu. Dead by Daylight se na Nintendo Switch proplíží na podzim 2019.
 • Assassin’s Creed III Remastered: Poprvé na Nintendo Switch můžete zažít Assassin’s Creed III s oprášenou hratelností a novými vlastnostmi ušitými konzoli na míru, jako míření pohybem nebo podpora dotykové obrazovky. Kromě všech DLC bude součástí i samostatná hra Assassin’s Creed Liberation Remastered. Assassin’s Creed III Remastered na Nintendo Switch vyjde 21. května 2019.
 • Unravel Two: Ovládejte dvě roztomilé postavičky z příze a vyřešte hádanky v Unravel Two. Hrajte za obě postavičky v singleplayeru nebo se spojte s kamarádem v lokálním co-opu. Unravel Two vychází na Nintendo Switch 22. března 2019.
 • GRID Autosport: GRID Autosport přichází na Nintendo Switch plné vzrušení z vysoké rychlosti, realistického jízdního modelu a obtížnosti, která se přizpůsobuje hráčovým schopnostem. Hráči si budou připadat jako skuteční závodníci, když usednou za volant těch nejrychlejších aut, aby vyhráli ty nejslavnější motosportové závody od prestižního okruhu ve Spa-Francorchamps až po úzké uličky Barcelony. Tato verze hry obsahuje všechna DLC, se 100 auty, 100 okruhy a dalšími vítanými novinkami jako podpora pro pohybové ovládání nebo vlastní nastavení ovládání. GRID Autosport se na Nintendo Switch přiřítí v létě 2019.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.