Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 11. 2013, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Dnes vychází očekávaná hra  SUPER MARIO 3D WORLD od Nintenda, exkluzivně pro Wii U. Nabídne oslnivé plošinovkové dobrodružství v 3D multiplayeru, v hlavní roli s Mariem, Luigim, Toadem a princeznou Peach, pestrobarevnou HD grafikou i poutavý orchestrální soundtrack.
Rodiny i přátele se mohou dát dohromady a snažit se zachránit malé Sprixie princezny, které byly uvězněny, jak jinak než Bowserem. Můžete využívat všech výhod zajímavých  nových  power-upů a předmětů. Třeba zvonek použijte na proměnu v kočku, ve jejímž kostýmu můžete podrápat nepřítele či šplhat po zdech. Nebo si oblečte Dělovou krabici a odpalte nepřítele a to vše napříč více než 80 novými úrovněmi naplněnými náročnými výzvami pro fanoušky Maria stejně jako pro nováčky v této hře.  Dotykovou obrazovku a mikrofon GamePadu můžete použít na hledání skrytých předmětů nebo na sbírání známek, které jsou ukryté v každé úrovni a které můžete použít v Miiverse k ozdobení vzkazů pro přátele.
Nejnovější recenze nabízí velmi pěkná ohodnocení SUPER MARIO 3D WORLD:
EDGE, 9 z 10 –  “Toto je Mario tak, jak jste ho ještě nikdy před tím neviděli a narozdíl od svojí silné konkurence next-gen novinek si nenásilně poskakuje v 60fps. Pokud je nějaké opravdové měřítko, zda nový hardware stojí za to, tak je to jak jasný je rozdíl mezí novou a předchozí generací, a toto je nejvíce next-gen hra, která dosud vyšla v roce 2013.”
IGN, 9.6 z 10 –  “Super Mario 3D World je úžasný svou neustálou rozmanitostí a fantastickou co-op hrou, která dokládá, že Nintendo stále ví přesně, jak vyladit recept na Maria zábavným způsobem.”
Eurogamer, 10 z 10 –  “3D World je nekonečná a bezstarostně naservírovaná hra, která začíná něčím, co vypadá jako dosud nejpovedenější máriovský Power-up – kočičí kostým Cat Mario”
CVG, 10 z 10 –  “Super Mario 3D World přetéká nápady a rozmanitostí. Ze všech her, které byly vydány v posledních měsících si zaslouží největší potlesk.”
Nintendo Life, 10 z 10 –  “Toto je nejlepší mariovský 3D zážitek, který úspěšně našel zlatou střední cestu mezi kultovním Super Mario 64 a Super Mario Galaxy.”
SUPER MARIO 3D WORLD posílí již tak velmi zajímavý line-up her pro herní konzoli Wii U, do kterého nedávno přibyly kritiky vychvalované tituly jako například Pikmin 3 a The Legend of Zelda: The Wind Waker HD, stejně jako oblíbené rodinné hry jako je Wii Sports Club a Wii Party U. Nejnovější herní konzole od Nintenda nabízí unikátní herní zážitek spolu s kvalitní zábavou pro celou rodinu. 
SUPER MARIO 3D WORLD bude dostupný na pultech evropských obchodů. od 29. listopadu exkluzivně pro Wii U.
Pro více informací navštivte:
více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz , http://2013.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz.

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.