Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

25. 1. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Nintendo odhalilo novou informaci o Luigi’s Mansion 2, které přichází na trh exkluzivně pro Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL v březnu. Luigi, vyzbrojený svým speciálním vysavačem Poltergust 5000, prochází  skrz rozličné domy, aby pochytal duchy a vyřešil hádanky. Ve hře nechybí ani lokální a online multiplayer mód.  
Tato hra je přímým pokračováním Nintendo titulu pro GameCube, který poprvé představil Luigiho v roli hrdiny, který bojuje na vlastní pěst s houfy duchů na misi a musí tak zachránit svého bratra Maria. Na Nintendu 3DS se musí Luigi postavit ještě větší výzvě v samostatné hře, aby si mohl o to víc užít multiplayer módu.
Až čtyři hráči se mohou připojit a cestovat do Scarescraper přecpaného nadpřirozenými tvory. V režimu Hunter ovládá každý hráč jinak barevného Luigiho a jejich společným úkolem je dopadení duchů a vyčištění každého podlaží věže pomocí efektivní týmové práce před tím, než hodiny odbijí nulu. V závislosti na tom, jak dobře tým spolupracuje, můžete získat  různé bonusy a vylepšení. Ty vám dále pomohou dostat tým lovců duchů k bitvě s bossy v horní části každé věže. Hráči si mohou v tomto režimu vybrat počet pater v rozsahu 5,10 nebo 25. Lze také nastavit obtížnost, která bude vyhovovat jak novým hráčům, tak veteránům. Padlí hráči mohou být dokonce oživeni svými spoluhráči, aby mohli v dobrodružství dále pokračovat.
Hra Luigi’s Mansion 2 bude v Evropě dostupná v březnu 2013 exklusivně pro Nintendo 3DS. Hráči, kteří si hru ve vybraných obchodech předobjednají, získají Boo antistresový míček z limitované edice.
* Dodatečné vybavení nutné pro multiplayer mód se může prodávat odděleně.
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.