Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 5. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Které dítě někdy nesnilo o tom, že jeho oblíbená hračka obživne? Přesně to se stane v nové hře Teddy Together, která se chystá rozšířit katalog u dětí oblíbených her, jako je například nintendogs + cats pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS, což zahrnuje také pro malé děti ideální kapesní konzoli Nintendo 2DS. Jedná se tak o ideální titul pro hraní rodičů s mladšími dětmi, zatímco si jejich ratolesti budou rozvíjet oblasti dovedností, jako je čtení či mezilidské vztahy. Hra Teddy Together vyjde 1. července tohoto roku.

Příběh této hry začíná, když je do hráčova domu doručen plyšový medvídek společně s tajemným klíčem. Kouzla se začnou dít, když se medvídek probudí k životu a začne mluvit s hráčem! Děti mohou dát medvídkovi jméno, čímž se vytvoří okamžité spojení mezi těmito dvěma novými přáteli. Od tohoto bodu příběh hry Teddy Together postupuje o kousek každým dnem a děti se tak postupně dozvídají více o medvídkovi a tajemném klíči, čímž se z tohoto titulu stává ideální pohádka před spaním, kterou si rodiče mohou užít společně se svými dětmi.

Tenhle zvídavý malý méďa je obzvláště zvědavý pokud jde o přátelství a často bude pokládat otázky jako: „Co děláš aby ses bavil?“, „Jak se s někým spřátelit?“ a „Jaké je tvé oblíbené jídlo?“. Medvídek si zapamatuje odpovědi a později je bude používat v konverzacích, čímž bude vytvářet zcela unikátní vztah s hráčem, protože odpovědi vždycky zůstanou jenom mezi nimi. Medvídkovi roztomilé reakce a povzbudivá osobnost jistě vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte a zároveň povzbudí jejich sebedůvěru a sebeúctu. Hráči mohou taktéž představit medvídka svým kamarádům, kteří mu mohou dát další odpovědi k zapamatování.

Medvídek miluje jídlo, takže děti s ním mohou hrát zábavné minihry pomocí dotykové obrazovky, ve kterých pro něj budou připravovat nejrůznější pochoutky. Je ale třeba být opatrný. Občas je jídlo příliš horké a děti tak budou muset foukat do mikrofonu, aby nejprve dostatečně vychladlo! Medvídek zároveň při jídle dokáže nadělat docela nepořádek, takže po jídle může být potřeba trochu uklidit. Nemusíte se ale bát, protože medvídek zároveň miluje koupele, takže nikdy nezůstane špinavý nadlouho! Děti mohou svého medvídka také oblékat do velkého množství triček, čepic, bot, doplňků a dalšího oblečení a dokonce mu měnit barvu srsti, čím se jejich virtuální kamarád stane skutečně jedinečným. Oblečky, speciální lízátka odemykající nové barvy srsti a semínka, která je možné zasadit na zahrádce je možné zakoupit za pomoci mincí, které lze získat pomocí hraní nebo jednou denně přikládáním kompatibilních amiibo figurek.

Unikátní simulátor Teddy Together umožní vašim dětem udělat si kamaráda v podobě obživlého plyšového medvídka, který mluví a  pokládá otázky, aby se naučil více o přátelství. Tato hra bude dostupná na všech zařízeních z rodiny Nintendo 3DS, což zahrnuje také Nintendo 2DS ideální pro menší děti, od 1. července tohoto roku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.