Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

30. 4. 2020, Tisková zpráva, Ubisoft
 

Ubisoft dnes oznámil nové pokračování oblíbené série Assassin’s Creed®. Titul Assassin’s Creed® Valhalla vyjde celosvětově na konci roku 2020 na Xbox Series X, PlayStation®5, Xbox One, PlayStation®4, Google Stadia a na počítačích s operačním systémem Windows bude exkluzivně ke stažení z obchodů Epic Games Store a Ubisoft Store. Hru získáte také pomocí UPLAY+* – předplatitelské služby společnosti Ubisoft.

Na hře Assassin’s Creed Valhalla pracuje studio Ubisoft Montreal**, tedy studio zodpovědné za tituly Assassin’s Creed® IV Black Flag či Assassin’s Creed® Origins. Assassin’s Creed Valhalla zve hráče, aby si prožili ságu Eivora, urputného vikingského nájezdníka (případně nájezdnice), vychovaného na příbězích o bitvách a slávě. Hra nabídne podmanivý vikingský zážitek a hráče přenese do dynamického a krásného světa, jenž je zasazen do Anglie v Době temna. V této poslední iteraci mohou hráči využívat mnoha herních novinek jako jsou raidy, budování jejich vlastní osady, posilování moci a rozšiřování vlivu.  

„Nemůžeme se dočkat, až si hráči vyzkouší tu neuvěřitelnou cestu vikingským období, která na ně čeká,“ říká Ashraf Ismail, Creative Director hry Assassin’s Creed Valhalla. „Hráči se ujmou Eivora a budou za něj jako za správného vikinga bojovat, stejně tak Eivor bude vůdce klanu, hráči budou muset čelit konfliktům při budování nového domova, zatímco Anglie bude uprostřed bojů o moc.“

Hráči si budou moc vybrat, zdali chtějí hrát za mužskou, či ženskou postavu, rovněž budou moci upravovat vzhled svého hrdiny/své hrdinky. Vybírat budou moci různé účesy, tetování, válečnické barvy i vybavení. Svět Assassin’s Creed Valhalla ovlivňují politické aliance, rozhodnutí v boji i volby v rozhovorech, tudíž hráči musí volit rozumně, aby uchránili osadu i budoucnost celého klanu. 

Poháněni z Norska nekonečnými válkami i ubývajícími zdroji během 9. století, hráči povedou Eivorův klan Seveřanů napříč Severním mořem k bohatým ostrovům rozpadajících se anglických království. Musejí vést svůj klan k lepší budoucnosti, znovuoživit krutý styl boje vikingských válečníků s vylepšeným bojovým systémem, který nabídne schopnost využívat dvouručních zbraní proti ještě více nepřátelům. Pro zajištění zdrojů mohou hráči vyrážet na raidy na jejich lodi. Jakmile se vikingové začnou usídlovat, začne narůstat odpor od Sasů, včetně Alfréda Velikého, který vikingy odsuzuje jako pohany a tváří se, že je jediným vládcem civilizované Anglie. Eivor musí udělat vše co je nutné, aby udržel Valhallu na dosah stůj, co stůj.

Dále pro hru Assassin’s Creed Valhala byly oznámeny Gold, Ultimate a Collector’s edice i produkty ze série Ubicollectibles®:

  • Gold Edition nabídne základní hru a Season Pass
  • Ultimate Edition obsáhne základní hru, Season Pass a Ultimate Pack opravňující hráče získat následující exkluzivní obsah pro úpravy: Berserker Gear Pack, Berserker Settlement Pack, Berserker Longship Pack a Set of Runes pro vylepšení zbraní a výbavy
  • Collector’s Edition zahrne základní hru, Season Pass, Ultimate Pack, vysoce kvalitní Ubicollectibles repliku Eivory a jejího Drakkara (výška: 30 cm), sběratelské pouzdro, Steelbook® s unikátním artworkem, očíslovaný certifikát pravosti, vikingskou sošku Eivor s jejím havranem a sekerou Dane (výška: 5 cm), exkluzivní litografie a vybraný soundtrack ze hry. Collector’s Edition bude dostupná pouze na Ubisoft Store.
  • Samostatnými Ubicollectibles produkty budou Eivor Wolf-Kissed figurka a replika jeho skryté čepele

Ti fanoušci, kteří si předobjednají***** Assassin’s Creed Valhalla v den vydání, obdrží dodatečnou misi The Way of the Berserker, ve které se připojí k legendárnímu bersekerovi Norsemu na jeho cestě za pomstou. 

Pro více informace o Assassin’s Creed navštivte: assassinscreed.com

* €14.99 měsíčně. Zrušení je možné kdykoliv. Gold Edition a Ultimate Edition budou dostupné jakou součást UPLAY+ předplatného. Více informací naleznete na uplayplus.com.

**Přidružená studia jsou are Ubisoft Sofia, Ubisoft Singapore, Ubisoft Montpellier, Ubisoft Barcelona, Ubisoft Kyiv, Ubisoft Bordeaux, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Chengdu, Ubisoft Philippines, Ubisoft Quebec, Ubisoft Bucharest a Ubisoft Pune, s další pomocí od externího partnera Sperasoft.

***Finální obsah a data vydání mohou podléhat změnám. Některé vlastnosti nemusí být dostupné v den vydání. Obsah může být kdykoliv dostupný pro koupi a/nebo rozdání samostatně dle uvážení společnosti Ubisoft.

**** Předobjednávky jsou dostupné na PC digitálně na Epic Games Store a Uplay a v maloobchodní formě na Xbox One a PlayStation 4.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.