Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 11. 2015, 3DS, Nintendo, Novinky, Tiskové zprávy
 

Připravte se na procházku po venkově ve hře Story of Seasons, která vyjde už 8. ledna exklusivně pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Nastěhujte se na svou vlastní farmu v Oak Tree Town, získejte nové přátele a pomáhejte místní komunitě růst v nejnovějším simulátoru farmářského života od studia Marvelous Inc.’s. Hra Story of Seasons je novou kapitolou v herní sérii ‘Bokujo Monogatari’, která na západě vychází pod novým jménem, ale pokračuje v tradici této dlouholeté a nesmírně oblíbené značky.

Jakmile jednou hráči dorazí na svou novou farmu, budou se muset v první řadě rozhodnout jaké plodiny pěstovat a jaká chovat zvířata. Jak jejich farma poroste, mohou se postupně začít účastnit soutěží pořádaných ve městě, vyrábět si vlastní nábytek a nebo dokonce pro potěchu svých sousedů založit safari plné exotických zvířat. Začínající farmáři mohou dokonce v online režimu hry navštívit farmy svých přátel, pomoct jim se sklizní nebo si vyměňovat dárky.

Jak se hráči budou postupně stávat součástí komunity, začne se jim naskytovat spousta možností jak nechat vyniknout svou osobnost a dát své postavě nádech jedinečnosti. Během hraní si tak postupně mohou zpřístupnit nové oblečky a ohromit tak obyvatele města, o svobodných mužích a ženách ani nemluvě. Některé doplňky pak mohou vylepšit výdrž a zdraví jejich charakterů, případně zvýšit cenu, za jakou budou moci prodávat svou úrodu, což se bude skutečně hodit. Konec konců život farmáře není o poklidném vysedávání na verandě!

Jakmile přijde čas na zpeněžení jejich sklizně, mohou hráči využít obchodní skladiště, které jim umožní obchodovat s farmáři z nejrůznějších exotických lokací za hranicemi jejich vesničky. Přání obchodníků se budou průběžně měnit a bude tak pouze na hráčích, aby zapojili svůj obchodní talent a prodali svou úrodu s co největším ziskem. Obchodování se širokou paletou produktů jako například hnojivo, ryby a mléko zatímco budete nakupovat materiály jako je hedvábí nebo nákresy pro výrobu nejrůznějších předmětů přiláká nové obchodníky a bude povzbuzovat hráče k experimentování s cílem dosáhnout co nejlepších obchodů.

Hráči budou moct dokonce zasadit také tajemná semínka, ze kterých vyrostou plodiny pozoruhodně připomínající některé známé předměty z her společnosti Nintendo. Nechte okamžitě vyrůst všechny blízké plodiny díky Super Mushroom, udržte své rostlinky svěží po třicet dní a zvyšte jejich hodnotu díky Super Star no a nebo se rychle zbavte všech zvadlých plodin za pomoci Fire Flower.

Zasaďte semínka nového života ve hře Story of Seasons pro všechna zařízení z rodiny Nitnendo 3DS už 8. ledna, kdy tento titul vychází ve všech evropských obchodech a na Nintendo eShopu.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.