Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 8. 2012, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii
 

Vychutnej si svět Inazuma Eleven jako nikdy předtím. Inazuma Eleven Strikers chystá svůj debut na herní konzoli Wii 28. září 2012. Vytrénuj si svůj vysněný tým plný hvězdných hráčů z televizního seriálu Inazuma Eleven a užij si intenzivní fotbalové zápasy až pro 4 hráče.

Připrav se na pořádnou akci pro domácí konzoli ve stylu populárních fotbalových RPG pro handheldy. Tato arkádová hra vás přenese ještě  více do skutečnosti. Stadion, postavy i speciální pohyby hráčů, které vypadají přesně jako je fanoušci seriálu znají, si tentokrát můžete užít na velké obrazovce.

Staňte se součástí Raimonova týmu v sérii zápasů a postupujte s ním na další úrovně, z nichž některé ještě nebyly ani v TV vysílány! Můžete si také vytvořit svůj vlastní tým plný šampiónů a vytrénovat ho od samého začátku. Nové hráče můžete získat z jakéhokoliv týmu, který porazíte. To však bude chtít spoustu Inazuma bodů a pečlivé práce.

Každý z více než 150 postav ze série má různé silné stránky. Pokud se vám podaří dát hráče správně dohromady, dokáží se ve svých dovednostech zlepšovat ještě více než samostatně. Spojte síly dohromady v Co-op hře a využijte speciálních pohybů. Čím více zápasů vyhrajete, tím více různých speciálních pohybů budete moci použít na zastavení svých soupeřů.  

Inazuma Eleven Strikers nabízí  spousty výzev v hře pro jednoho hráče i více zábavy pro až 4 hráče v rámci lokálního multiplayeru! Ať již hrajete dohromady jako tým nebo proti sobě ve hře 2 na 2 nebo 1 proti 3 hráčům, v jednotlivých zápasech nebo celém turnaji, je to jen na vás! Druhý hráč si může dokonce zahrát i jiné role, jako například trenéra nebo manažera týmu.

Při trénování týmu můžete hrát různé minihry a objevovat nové prostřednictvím oficiálních stránek soutěže. V návaznosti na dříve vydané RPG hry Inazuma Eleven  pro Nintendo DS, přenáší nově tento titul sérii na velkou obrazovku. Najdi si svou cestu za vítězstvím tento podzim ve hře Inazuma Eleven Strikers, která bude dostupná na pultech českých obchodů od 28. září.

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubczE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.