Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

27. 6. 2017, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Konzole Super Nintendo Entertainment System (zkráceně SNES), následovník legendárního Nintendo Entertainment System (známého spíše jako NES), se již 29. září vrátí v nové mini formě a názvem Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System! Tato herní konzole, která byla v Evropě vydána v roce 1992, představila mnoho z nejlepších videoher své doby a vlastně herní historie vůbec. Těšit se tak můžete na klasiky jako je například Super Mario World, The Legend of Zelda: A Link to the Past, Super Mario Kart, Super Metroid či F-ZERO.

Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System obsahuje 21 předinstalovaných her a může být snadno zapojen do HD obrazovky za pomoci HDMI kabelu. Vůbec poprvé dostanou hráči šanci si užít mezigalaktické dobrodružství ve hře Star Fox 2, pokračování původního Star Foxu, které bylo vytvořeno během éry konzole Super Nintendo, ale nebylo nikdy a NIKDE vydáno!

Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System je menší verze původní konzole a nabídne 21 následujících titulů:

·         Contra III: The Alien Wars™Donkey Kong Country™

·         EarthBound™

·         Final Fantasy III

·         F-ZERO™

·         Kirby™ Super Star

·         Kirby’s Dream Course™

·         The Legend of Zelda™: A Link to the Past™

·         Mega Man® X

·         Secret of Mana

·         Star Fox™

·         Star Fox™ 2

·         Street Fighter® II Turbo: Hyper Fighting

·         Super Castlevania IV™Super Ghouls ’n Ghosts®

·         Super Mario Kart™

·         Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars™

·         Super Mario World™

·         Super Metroid™

·         Super Punch-Out!!™

·         Yoshi’s Island™

 

Všechny tyto hry mohou být ve všech ohledech považovány za kultovní klasiky, což pro některé z nich platí dvojnásob. Secret of Mana, Final Fantasy III, EarthBound a Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars jsou masivní RPG tituly, které od začátku do konce zaberou tucty hodin, a dokonce i fanoušci, kteří tyto klenoty dohráli několikrát, si budou moct užít zcela nový zážitek s nikdy dříve nevydanou hrou Star Fox 2. Před usednutím do nového kokpitu ale budou muset hráči nejprve prokázat své pilotní schopnosti dokončením původní první úrovně prvního Star Foxu.

Součástí balení konzole Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System je jeden HDMI kabel, jeden USB napájecí kabel (AC adaptér pro USB kabel není součástí balení) a dva drátové Super NES Classic ovladače, které jsou perfektní pro hráče toužící po pořádné porci retro multiplayeru ve hrách jako je Street Fighter II Turbo: Hyper Fighting, Super Mario Kart, Contra III: The Alien Wars™ či Secret of Mana.

Vraťte se zpět do devadesátek a znovu prožijte legendární klasiky již 29. září, kdy konzole Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System dorazí do evropských herních obchodů! E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.