Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 3. 2013, Tiskové zprávy, Výpočetní technika, Zmodo
 

ConQuest entertainment a. s. rozšiřuje na českém trhu nabídku produktů značky Zmodo o nový NVR kit se čtveřicí IP kamer. Oproti klasickým kamerovým setům typu DVR umožňuje přenášet obraz bezdrátově přes WiFi. Sledování a správa je přitom možná jak v lokální síti, tak pomocí dálkového ovladače a monitoru nebo odkudkoliv po internetu z PC nebo mobilních zařízení (Android, Apple). Stejně jako u všech kamerových setů Zmodo je uživatelské prostředí lokalizováno do češtiny.

Kamerový kit NVR přináší komplexní řešení sledování vybraných prostor IP kamerami bez nutnosti rozvádění datových kabelů od rekordéru až k samotné kameře. Po vložení pevného disku je možné navíc provádět záznam a to manuálně, v nastavených časech nebo při detekci pohybu. Správu a sledování pak může uživatel provádět buď z připojeného monitoru, například na prodejně, nebo i vzdáleně přes internetový prohlížeč, či chytrý telefon. OSD menu a webové prostředí je přitom lokalizované stejně jako u předchozích DVR setů do českého jazyka.

Rekordér ZMD-NV-SBN4 slouží k připojení čtyř IP kamer, které jsou dodávány společně s celým kitem. V přední části jsou umístěny indikační diody pro systém a činnost 3,5“ SATA pevného disku, který se instaluje dovnitř rekordéru. Na zadní straně se pak nachází VGA výstup pro připojení monitoru, síťový RJ-45 konektor pro připojení do místní sítě, dvojice USB portů, vstup napájení a vypínač.

Bezdrátové kamery ZMD-ISV-BFS23NM jsou vybaveny barevným senzorem typu CMOS ¼“. Video je komprimováno v efektivním formátu H.264 a v rozlišení VGA nebo CIF. Podporována je samozřejmě funkce motion detection, která umožňuje zaznamenávání na pevný disk rekordéru pouze v případě, kdy dojde před kamerou k pohybu.

V balení každého kamerového kitu naleznete rekordér (bez pevného disku), čtyři IP kamery s napájecími adaptéry, dálkové ovládání, počítačovou myš a instalační příručku.

Doporučená cena Zmodo NVR kitu se čtyřmi kamerami je 11.990 Kč.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.