Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 8. 2012, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Penélope Cruz, herečka oceněná Oscarem, spojí své síly se svou sestrou a kolegyní herečkou, Mónicou Cruz v nové kampani pro New Super Mario Bros 2, prodej hry byl zahájen  dne 17.8.2012. V reklamní kampani uvidíte Mónicu a Pénelope sázející se mezi sebou o to, která sestra dokončí úroveň první. Sledujte celý trailer na oficiálním kanálu Nintenda.

New Super Mario Bros. 2 je první tradiční plošinový Mario vyvinutý speciálně na konzoli Nintendo 3DS. Nabízí klasické herní prvky, které budou fanoušci Maria milovat, ale také zavádí několik nových konceptů, které dodávají hře svěží vítr do plachet. Tentokrát jsou úrovně Houbového království posety větším množstvím mincí, než kdy dříve a hráči mohou sesbírat až jeden milion mincí. 
Náročný mód Coin Rush přináší rovnováhu mezi rizikem a odměnou, kde hráči musí dokončit tři náhodně vybrané mise a nashromáždit co nejvíce mincí a ne vždy se to podaří. Výsledky módu Coin Rush mohou být sdíleny a přes StreetPass si hráči mohou zahrát společně v kooperaci s kamarádem, což je poprvé v celé 2D Mario sérii. 
„Spojení se sestrami Cruzovými je perfektní. Nejen pro to, že New Super Mario Bros. 2 umožňuje dvěma hráčům hrát celé dobrodružství jako bratři Mario a Luigi, ale i protože jsou sestry Cruzovi dlouholetými fanoušky série,“ řekl Laurent Fischer, ředitel marketingu a PR pro Nintendo v Evropě. „Co-op mód přinesl i soupeření, se kterým si užijete spoustu legrace při shromažďování mincí a závodění, kdo dokončí úroveň jako první."
New Super Mario Bros. 2 je rodinná záležitost a je dostupná v obchodech od 17. srpna.
Trailer naleznete na oficiálním Nintendo YouTube kanále: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hWSu3Al2uhs
Více informací naleznete na webové stránce http://www.mojenintendo.cz a oficiální české Facebook stránce Nintendo clubu: www.facebook.com/nintendoclubcz.  
 


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.