Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

14. 8. 2014, 3DS, Nintendo, Novinka, Wii U
 

Ježek Sonic – jedna z nejvýraznějších postav videoherního průmyslu se vrací zpět ke svým fanouškům již v listopadu. SEGA dnes oznámila, že Sonic Boom: Rise of Lyric pro Wii U, vyvíjený firmou Big Red Button z LA a také Sonic Boom: Shattered Crystal pro Nintendo 3DS, vyvíjený Sanzaru Games ze San Francisca, dorazí na pulty obchodů 21. listopadu.

 

V Sonic Boom: Rise of Lyric a Sonic Boom: Shattered Crystal se můžete setkat s hvězdně nabitým týmem, kde najde postavičky - Sonic, Tails, Knuckles, Amy a také nováček Sticks - které se bude snažit společným úsilím porazit dobře známé a nové velice mocné nepřátele. Hráči se se stanou součástí zbrusu nového příběhu Sonic Boom a všechny nové zážitky jim budou představeny v novém gameplayi založeném na akčně-adventurním boji. Nové postavičky a prostředí se bude také držet nové příběhové linie, která se ponese v duchu předchozích počítačově animovaných sérií.

 

 

Pro více detailů sledujte také:
Nintendo web http://www.mojenintendo.cz

Nintendo Facebook https://www.facebook.com/NintendoclubCZE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.