Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

3. 9. 2012, Tiskové zprávy, Wii U
 

SEGA® Europe Ltd. a Gearbox Software oznámili Escape Mode, nový multiplayerový režim pro očekávaný trhák Aliens: Colonial Marines, který celosvětově vychází 12.2.2013. Escape Mode je již druhým konkurenčním multiplayerovým režimem v Aliens: Colonial Marines a stane se výzvou pro všechny hráče ve scénáři proti nejsmrtelnějším vesmírným zabijákům - Xenomorphům. 

 
Vzrušující zážitek pro všechny fanoušky universa ALIENS, Escape Mode postaví čtyřčlenný lidský tým proti čtyřem Xenomorphům. Colonial Marines si musí prostřílet cestu skrz mapu a uniknout útočícím Xenomorphům, kteří se snaží eliminovat svou kořist, jak nejrychleji to jde. Pod tlakem a v omezeném čase budou hráči týmově spolupracovat, pomocí unikátních schopností odhadnout slabé místo protivníka a dostat se do bezpečí únikového bodu.
 
Ve spolupráci s Twentieth Century Fox Consumer Products a vyvíjeno uznávaným studiem Gearbox Software, přinese Aliens: Colonial Marines atmosféru, kterou ucítíte až do morku kostí. Hra je ohromující adrenalinová akce, která umožní hráči bojovat z pohledu první osoby jako neohroženému frajerovi za Colonial Marines, nebo ze třetí osoby za Xenomorpha – nejnebezpečnějšího zabijáka. Vhozeni do známého i nového prostředí filmové série, budou hráči  bojovat a čelit skutečné hrůze.
 
Aliens: Colonial Marines bude k dostání v obchodech 12. února 2012 na PlayStation3, Xbox 360 a PC. Datum vydání Wii U verze bude odhaleno později.
 
Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/SegaCZ.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.