Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

27. 11. 2017, 3D pero, Hračky
 

Rozšířená sada nejvšestrannějšího 3D pera na světě, které kreslí, pájí, vypaluje, řeže a je propojené s telefonem nebo tabletem pomocí aplikace.

3DSimo mini pero je malá dílna do dlaně. Pero obsahuje několik nástavců s nimiž můžete kreslit trojrozměrné tvary, vypalovat, pájet nebo řezat. 3DSimo mini je možné propojit s mobilním telefonem a tabletem a je určeno pro děti od 12 let

Základní funkce produktu jsou:
3D kreslení
Pájení
Vypalování (opracovávání 3D modelů)
Řezání pomocí odporového drátu
Propojení s mobilní aplikace (IOS, Android)
Automatická detekce nástavců (uživatelsky přívětivé řešení)
Přednastavené materiálové profily
Možnost aktualizace FW při představení nových nástavců

Spousta nápadů, co si s perem vytvořit, včetně doby tvorby a šablon k vytištění na stránkách výrobce:
http://3dsimo.com/tutorials/templates

3D kreslení:
Staňte se tvůrcem a vytvořte trojrozměrné modely, šperky, dekorace, kresby, příslušenství a mnoho dalšího. 3D nástavec lze také použít k opravě různých plastových předmětů (hračky, sluchátka, počítač, plasty na motocykl, automobilový nárazník). Díky nastavitelným parametrům (teplota, rychlost) lze použít všechny dostupné druhy vláken. Pouze velikost vaší představivosti vás omezuje.

Vypalování:
Staňte se umělcem a přepracujte věci kolem sebe. Chtěli byste ozdobit dřevěnou prkno, dřevěnou lžíci nebo válec? Žádný problém! Otočte kožený opasek, boty nebo sako do svého vlastního stylu (jedinečné předměty). Tento adaptér lze také použít pro 3D tiskárny pro odstranění nebo vyhlazení modelu. Vaše modely budou po použití tohoto adaptéru opravdu bezchybné.

Pájení:
Pro inženýra ve vás. Proč koupit drahou nastavitelnou pájecí stanici, když je 3Dsimo mini, který může zahřát špičku za 10 sekund až do 480 ° C? Nyní můžete opravit roztrhaný kabel USB, poškozené sluchátka nebo začít vytvářet vlastní elektronické zařízení.

Řezání:
Staňte se architektem nebo modelářem a začněte vytvářet velké budovy nebo funkční RC model (auta, letadla, lodě). Můžete si vyrobit z plastu, plexiskla, polystyrenu, měkké pěny nebo EPP. Pokud máte vlastní 3D tiskárnu, víte, jak těžké je odstranit podporu; 3Dsimo mini vám také pomůže s tímto problémem.

Obsah balení:
1x 3DSimo mini
1x 3D nástavec
1x pájecí nástavec
1x vypalovací nástavec
1x odporová pila, adaptér
1x power pack
1x dřevěný stojánek
5x kreslící šablona
1x kreslící podložka
2x dřevěné produkty pro vypalování
USB kabel 1,5 m
manuál
drobné příslušenství
75 m kreslící struny

Napájení:
USB adaptér 5 V | 2,4 A

Doporučený věk:
12+E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.