Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

4. 6. 2012, 3DS, Tiskové zprávy, Ubisoft
 

1.6.2012 – Společnost Ubisoft oznámila vývoj Rabbids Rumble exkluzivně pro Nintendo 3DS. Králíci se poprvé ukážou na kapesních konzolích v listopadu 2012. 

 
Šílení králíci budou vypuštěni do sedmi různých světů a na hráčích je, aby pochytali více než stovku ušáků do své sbírky. Rabbids Rumble je hra plná interaktivních miniher plně využívajících hardware 3DS, zejména 3D s rozšířenou realitou. Toto nové dobrodružství Vám ukáže králíky pobíhající po podlaze, poletující okolo a dokonce zápasící na kuchyňské lince. Rabidds Rumble obsahuje různé herní módy včetně sólových kampaní a multiplayerových bitev.
 
Poprvé v historii série bude v Rabbids Rumble zaveden zábavný tahový soubojový systém. Hráči budou mít možnost vyzvat své přátele k bitvám spojující taktiku boje s klasickou králičí ztřeštěností. Každý králík má vtipné bojové schopnosti, které jdou tréningem zlepšovat a tím se ušák stává v bitvách silnějším. Použitím funkce SpotPass mohou hráči získat další ušáky do své sbírky. Lze také využít i StreetPass k zápasům, kde se odemknou další králíci.
 
Více informací najdete na našem facebooku https://www.facebook.com/nintendoclubcz   nebo oficiálních stránkách hry http://rabbids.uk.ubi.com/.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.