Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 3. 2012, NAS servery, QNAP, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

UMAX ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů, monitorovacích systémů a síťových HD přehrávačů, uvádí na český trh novou řadu podnikových NAS serverů TS-x69 Pro. Poháněny jsou úspornými procesory Intel Atom, umožňují vysokou datovou propustnost nad 220 MB/s a nechybí jim ani podpora USB 3.0.

Všechny nové modely shodně běží na úsporném dvou-jádrovém procesoru Intel Atom D2700 s frekvencí 2,13GHz, který má k dispozici 1GB operační paměti typu DDR3. Pozice pro pevné disku jsou určeny pro 3,5“ palcové modely a podporují připojení přes rozhraní SATA s rychlostí až 6Gb/s. K dostání přitom budou 2, 4, 5, 6 i 8diskové modely této řady NAS serverů. K připojení se zbytkem sítě pak poslouží dvojice rychlých gigabitových portů.

Servery řady TS-69 Pro jsou vybaveny novým firmwarem verze 3.6, který vedle USB 3.0 podporuje řadu dalších technologií. Patří mezi ně podpora VPN, LDAP a proxy serveru, ale také možnost sdílení hudby a fotografií přes webový prohlížeč. Zlepšena byla také podpora IP kamer a UPnP routerů. Taktéž aplikace MyCloudNAS je nyní rovnou dostupná ve verzi 1.2. Vedle toho nechybí ani podpora VMware® Ready™, Citrix® XenServer Ready™ ani Windows® Hyper-V™.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.