Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 5. 2018, NAS servery, NAS servery, QNAP, Novinka, Novinky, QNAP
 

 

 

 

 

 

 

 

QNAP představuje TS-932X, cenově dostupné zařízení NAS s čtyřjádrovým procesorem. Novinka je připravena na 10GbE a má prostor pro pět 3,5” pevných disků a čtyři 2,5” SSD. Čtyřjádrový procesor ARM podporuje technologii Qtier™, která automaticky stupňuje soubory a data na základě přístupové frekvence pro zajištění optimálního výkonu ukládání. Kompaktní provedení modelu TS-932X znamená méně prostoru na stole ve srovnání s dalšími modely ve stejné třídě, což dělá tento produkt ideálním pro malé a střední podniky. Díky dvěma nativním portům 10GbE SFP+ uživatelé také dostávají zařízení NAS, které je zárukou pro potřeby síťových prostředí 10GbE v budoucnosti.

TS-932X využívá čtyřjádrový procesor Alpine AL-324 s taktovací frekvencí 1,7 GHz Cortex-A57 od AnnapurnaLabs, an Amazon company a disponuje 2GB/8GB pamětí DDR4 RAM (rozšířitelnou až na 16 GB). TS-932X podporuje SSD cache a Qtier pro optimalizaci výkonu a využívání úložiště. Nabízí dva porty 10GbE SFP+ zajišťující kompatibilitu s vysokorychlostními sítěmi pro aplikace pracující s velkými objemy dat, rychlé zálohování a obnovu, a virtualizaci. Efektivní tok vzduchu a termální konstrukce účinně odvádí teplo, takže je zajištěno, že toto zařízení NAS pracuje hladce i s velkou zátěží.

Inteligentní operační systém QTS NAS zjednodušuje správu NAS s větší flexibilitou a účinností. Blokové snímky umožňují komplexní ochranu dat a okamžitou obnovu a jsou moderním způsobem, jak efektivně zmírnit hrozby ransomware. Jako komplexní řešení NAS pro ukládání dat, zálohování, sdílení, synchronizaci a centralizovanou správu představuje TS-932X zvýšení produktivity při každodenních úkolech. Uživatelé si z App Center mohou pro rozšíření funkcí NAS nainstalovat různé aplikace, například Container Station pro Docker® kontejnerové aplikace či LXC, Qfiling pro automatizovanou organizaci souborů, QmailAgent pro centralizaci správy e-mailových účtů a QVR Pro pro vytvoření profesionálního video dozorovacího systému.

Model TS-932X lze rozšířit pro zvládání rostoucích dat připojením až dvou rozšiřujících jednotek QNAP (UX-800P a UX-500P). Jeho nevyužitou kapacitu lze také použít k rozšíření kapacity jiného QNAP NAS pomocí VJBOD (Virtual JBOD).

Klíčové specifikace

TS-932X-2G: 2GB DDR4 RAM, možnost rozšíření na 16 GB
TS-932X-8G: 8GB DDR4 RAM, možnost rozšíření na 16 GB

Stolní NAS, 5x 3,5" pozice na pevné disky a 4x 2,5“ pozice na SSD; čtyřjádrový procesor Alpine AL-324 s taktovací frekvencí 1,7 GHz Cortex-A57 od AnnapurnaLabs, an Amazon company, 64 bitů; rhot-swap 2,5"/3,5" SATA 6Gb/s HDD/SSD; 2x porty 10GbE SFP+ LAN, 2x porty Gigabit RJ45 LAN; 3x porty USB 3.0; 1x integrovaný reproduktorE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.