Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

15. 10. 2018, NAS servery, NAS servery, QNAP, Novinka, Novinky, QNAP
 

QNAP představil nový čtyřjádrový NAS se 3 pozicemi – TS-332X. Ten umožňuje vybudovat pole RAID 5 s vyváženou kapacitou i ochranou dat s méně disky. TS-332X rovněž poskytuje port 10GbE SFP+, tři sloty M.2 SATA 6Gb/s SSD, podporuje SSD cache a technologii automatického stupňování Qtier™, které umožňují provádět operace náročné na výkon. Díky minimalistickému designu lze dostupný TS-332X, který je připraven pro 10GbE, snadno zařadit do každého komerčního prostoru.


 

 

 

 

 

 

 

 


„TS-332X je malý NAS, ale je napěchován konkurenceschopnými funkcemi“ uvedl Dan Lin, produktový manažer společnosti QNAP a dodal „Umožňuje ochranu RAID 5 v rozpočtové konfiguraci, podporuje M.2 SATA SSD a slouží jako účinné stupňované úložiště. Jedná se o úsporný 10GbE NAS, který umožňuje inovovat kompletní IT infrastrukturu i malých firem s nízkým rozpočtem.“

TS-332X využívá čtyřjádrový procesor Alpine AL-324 1,7 GHz Cortex-A57 od společnosti AnnapurnaLabs (součást Amazon), je vybaven pamětí 2GB/4GB DDR4 RAM (s možností rozšíření na 16 GB) a portem 10GbE SFP+ pro zajištění kompatibility s vysokorychlostními sítěmi, ve kterých podporuje aplikace s velkými daty, rychlé zálohování/obnovu a kontejnerizované aplikace. Sportovní, stylový a elegantní vzhled TS-332X s koncepcí průmyslového designu poskytuje účinný průchod vzduchu a chlazení. K instalaci 3,5“ pevného disku nejsou potřeba žádné nástroje, což usnadňuje instalaci a údržbu systému.

TS-332X podporuje až tři jednotky SATA 6Gb/s M.2 SSD formátu 2280 (v prodeji samostatně), což umožňuje uživatelům vytvořit SSD cache o vysoké kapacitě pro posílení aplikací náročných na IOPS nebo stupňované RAID 5 úložiště s vyváženým výkonem a ochranou dat díky redundanci. Společně s technologií Qtier společnosti QNAP, která umožňuje automatické pozicování dat, je efektivita úložiště konstantně optimalizována mezi jednotkami M.2 SSD, 2,5" jednotkami SSD a velkokapacitními jednotkami HDD s vylepšeným celkovým systémovým výkonem.

TS-332X používá inteligentní operační systém QTS, který zjednodušuje správu NAS s větší flexibilitou a účinností. Blokové snímky umožňují komplexní ochranu dat a okamžitou obnovu. Poskytují tak uživatelům moderní způsob účinného omezení hrozby ransomwaru. TS-332X představuje posílení produktivity při provádění každodenních úkolů. Jedná se univerzální řešení NAS pro uchovávání, zálohování, sdílení, synchronizaci a centralizovanou správu souborů. Uživatelé mohou z Centra aplikací instalovat různé aplikace pro rozšíření funkcí NAS, například Container Station pro kontejnerizované aplikace LXC a Docker®, QmailAgent pro centralizaci správy e-mailových účtů a QVR Pro k vytvoření profesionálního monitorovacího systému (k dispozici je 8 bezplatných IP kamerových kanálů s možností rozšíření až na 16 kanálů s volitelnými licencemi).

Aplikace VJBOD (Virtual JBOD) umožňuje připojit nevyužitou úložnou kapacitu TS-332X s použitím iSCSI jako virtuálního disku jiného QNAP NAS. Jedná se o velkou výhodu pro organizace s více QNAP NAS, která umožňuje úsporně docílit optimální využití kapacity.

Klíčové parametry

TS-332X-2G: 2 GB DDR4 RAM, s možností rozšíření na 16 GB
TS-332X-4G: 4 GB DDR4 RAM, s možností rozšíření na 16 GB

Stolní model se 3 pozicemi; čtyřjádrový procesor Alpine AL-324 1,7 GHz Cortex-A57 od společnosti AnnapurnaLabs (součást Amazon), 64 bitů; 2,5/3,5“ jednotky SATA 6 Gbps HDD/SSD s možností výměny za provozu; 3 sloty pro jednotky M.2 2280 SATA 6Gbps SSD; 1 port 10GbE SFP+ LAN; 2 porty Gigabit RJ45 LAN; 3 porty USB 3.0; 1 konektor zvukového výstupu 3,5 mm; zabudovaný reproduktor.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.