Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 5. 2016, NAS servery, NAS servery, QNAP, QNAP
 

QNAP uvádí 4-pozicový TBS-453A M.2 SSD NASbook: první světový M.2 SSD NAS s integrovaným hardwarovým síťovým switchem

 

 

 

 

 

 

 

QNAP uvádí první světový NAS založený na M.2 SSD: TBS-453A NASbook. TBS-453A, který je vybaven čtyřjádrovým procesorem Intel® a k ukládání dat využívá M.2 SSD, nejenže poskytuje plnou funkcionalitu NAS s ochranou RAID v ultra-kompaktní podobě, ale umí fungovat také jako fyzický síťový switch a sdílet přístup k síti s více uživateli. Díky své kompaktní téměř neslyšné konstrukci, duálnímu výstupnímu rozhraní HDMI s podporou až 4K rozlišení se TBS-453A NASbook vejde kamkoli a může tak posílit produktivitu a konektivitu malých kanceláří.

TBS-453A je založen na čtyřjádrovém procesoru 14nm Intel® Celeron® N3150 s frekvencí 1,6GHz (kterou lze automaticky navyšovat až na 2,08GHz pro zpracování úloh náročných na procesorové cykly) a na dvoukanálové 4GB/8GB DDR3L RAM. TBS-453A je vybaven dvěma porty sítě Gigabit Ethernet a třema porty switche Gigabit, takže podporuje přepínání sítí a privátní síťové režimy. Tyto režimy uživatelům umožňují snadno vybudovat flexibilní síťové prostředí k vylepšení spolupráce pracovních skupin umožněním přístupu připojených zařízení k souborům uloženým na TBS-453A nebo ke sdílení připojení k internetu. Podává datovou propustnost až 112 MB/s na jeden port LAN, a přitom je neuvěřitelně energeticky efektivní a podporuje hardwarově akcelerované šifrování AES-NI, čímž se přenosová rychlost dat šifrovaných 256-bitovým šifrováním AES dostává až na hodnotu 109MB/s na jeden port LAN.

TBS-453A je dodáván s kompaktním střídavým adaptérem a podporuje široký rozsah vstupních napětí 10V~20V DC pro kompatibilitu s různými zdroji napájení. Paměti RAM a disky SSD jsou snadno přístupné při instalaci a výměně. Úložiště TBS-453A lze rozšířit připojením 8-pozicové rozšiřující jednotky UX-800P nebo 5-pozicové rozšiřující jednotky UX-500P.

TBS-453A má také vybavení určené pro bohaté multimediální aplikace. Uživatelé ji mohou připojit k TV nebo A/V přijímači a využívat multimediální obsah 4K. Díky jeho dvěma mikrofonním konektorům průměru 3,5 mm, portu zvukového výstupu Line-out, integrovanému reproduktoru a aplikaci OceanKTV lze TBS-453A přeměnit na cenově dostupný karaoke přístroj nebo jej využívat s různými audio aplikacemi.

TBS-453A je dodávána s různými aplikacemi k naplnění potřeb podniků a k vylepšení produktivity. Po připojení klávesnice, myši a displeje HDMI umožňuje Linux Station využívat NAS jako pracovní stanici se systémem Linux® na podporu vývoje software s otevřeným zdrojovým kódem a k tomu, aby uživatelé mohli provozovat aplikace pro Linux. Program Qsirch se svým nástrojem pro fulltextové vyhledávání téměř v reálném čase umožní uživatelům úžasně rychle vyhledávat data na NAS. QTS Storage Manager poskytuje webový snímkovací nástroj pro efektivní obnovení dat, který umožňuje až 1024 snímků pro svazky a LUN na NAS. TBS-453A dále nabízí hybridní přístup k virtualizačním aplikacím. Virtualization Station uživatelům umožňuje provozovat na NAS více virtuálních počítačů založených na systémech Windows®, Linux, UNIX® a Android™ s podporou monitoru HDMI a USB klávesnice / myši (prostřednictvím technologie QvPC) a Container Station integruje virtualizační technologie LXC a Docker®.

Klíčové specifikace TBS-453A:

TBS-453A-4G: dodáván bez M.2 SSD
TBS-453A-8G: dodáván bez M.2 SSD

Čtyřjádrový procesor Intel® Celeron® N3150 s frekvencí 1,6 GHz (s navyšováním až na 2,08 GHz), dvoukanálové paměti 4GB/8GB DDR3L-1600 SODIMM RAM (max. 8GB); 4 M.2 2280/2260/2242 SATA 6Gb/s SSD; 2 porty Gigabit RJ45 Ethernet + 3 přepínací porty Gigabit RJ45 Ethernet; 2 porty HDMI kompatibilní se 4K; 4 porty USB 3.0, 1 port USB 2.0; 2 mikrofonní konektory 3,5mm (pouze pro dynamické mikrofony); 1 zvukový výstupní konektor (Line Out) a 1 integrovaný reproduktor; 1 čtečka karet SDE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.