Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

26. 3. 2012, NAS servery, QNAP, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

UMAX ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů, monitorovacích systémů a síťových HD přehrávačů, oznamuje podporu pevných disků s kapacitou 4 TB!

S rostoucí kapacitou pevných disků je zapotřebí zajistit jejich podporu na samotných NAS serverech. Společnost QNAP přitom nedávno oznámila úspěšné testy jejich serverů Turbo NAS právě s pevným diskem o kapacitě 4TB kromě staré řady x09. Připomeňme, že donedávna byly podporovány disky s maximální kapacitou 3TB.

K úspěšnému testování byl použit pevný disk Hitachi® Deskstar HDS724040ALE640 (4TB, 3,5“, 7200 otáček za minutu). Více se k nově přidané podpoře vyjádřil produktový manažer QNAP David Tsao: "QNAP dobře chápe požadavky podnikům na vysokou datovou kapacitu. Jsme proto potěšeni oznámit, že QNAP Turbo NAS nyní podporuje 4TB pevný disk, který poskytuje uživatelům vyšší kapacitou. ".E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.