Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 6. 2012, Nintendo, Novinky, Tiskové zprávy, Wii
 

Project Zero 2: Wii Edition je remakem jedné z klasik žánru survival hororů, Project Zero 2: Crimson Butterfly. Tato exkluzivní Wiičková verze přináší notně vylepšenou grafiku, využití pohybových gest a nové módy včetně hry pro dva hráče.Project Zero 2: Wii Edition je typickým zástupcem japonského survival hororů. Ve hře tedy půjde o holé přežití a strach budete cítit na každém kroku. Navíc, to co uvidíte, není zrovna pro slabé nervy. S baterkou a magickým foťákem Camera Obscura, který je hlavní zbraní ve hře, se procházíte v těle dívky Mio po prokleté vesnici, kde pátráte po své sestře Mayu. 

Hlavními postavami této hry jsou dvojčata Mio a Mayu. Ty se jednoho vydají na výlet do leda, ve kterém si jako malé hrávaly. Zastaví se u řeky a zatímco se Mio ponoří do svých vzpomínek ze svého dětství, Mayu objeví purpurového motýla, který ji odvede pryč. Z nepochopitelných důvodů totiž nezadržitelně motýla následuje a její chůze naznačuje, že pravděpodobně ztratila kontrolu nad svým tělem. 

Mio nezbývá nic jiného než běžet za svoji sestrou. Záhadný les každým krokem dívek odhaluje svoji pravou tvář, ocitnou se to totiž ve zdánlivě opuštěné vesnici. Netrvá to však dlouho a všem je jasné, že sami rozhodně nejsou. Vesnice je prokletá věčnou temnotou a na dívky útočí duchové zesnulých obyvatel. 
 


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.