Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

28. 11. 2012, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Staň se mistrem ve využívání síly samolepek v Mariově papírovém  3D dobrodružství!

Lepivými situacemi oplývá Mariův návrat do papírového světa. Pro každé puzzle, které mu brání v cestě či pro každého protivníka, který se mu pokusí postavit se najde vždy samolepka, která tento problém vyřeší. Série Paper Mario připravuje svůj debut se hrou Paper Mario: Sticker Star na Nintendo 3DS napříč Evropou na 7. prosince.

Dobrodružství začíná právě v den každoročního Sticker Festu ve městě Decalburg v Houbovém království, kde otravný Bowser způsobil, že explodovala kometa Sticker Come, která plnila přání. Výsledkem je, že šest samolepek Royal Stickers je roztroušených napříč krajinou a je právě na Mariovi, aby se vydal na cestu za akcí nabitým dobrodružstvím a dal je zpět dohromady. S pomocí samolepkové víly Kersti musí Mario projít do vzdálených koutů mapy herního světa a objevit desítky rozdílných úrovní na jeho cestě za kousky komety a samolepkami Royal Stickers. Na cestě podá pomocnou ruku mnoha přátelům a porazí mnoho nepřátel, malých i velkých, neustále odlupujíc samolepky, aby vylepšil své schopnosti.

Samolepky jsou to, oč jde v Paper Mario: Sticker Star. Potřebujete je na vyřešení hádanek i na to, abyste vyšli vítězně z důležitých bitev. Během těchto bitev vyžaduje každý útok, který Mario dělá použití samolepek. Ty se stávají efektivnějšími při porážení nepřátel pokud se vám daří mačkat v pravý čas tlačítko A. Když Mario přechází přes záhadné 3D objekty, může je proměnit v Thing Stickers, které může poté povolat do bitvy a využít efekt jejich síly, který je zároveň občas i k pobavení. Hráči mohou také utrácet své mince k aktivování Battle Spinner a pokusit se v něm seřadit tři ikony správně, aby získali některý ze speciálních bonusů nebo schopnost použít až tři samolepky v jednom útoku. Aby se vám dařilo úspěšně procházet herním světem,  musíte se naučit používat kreativně samolepky v různých kombinacích.

S pomocí Kersti je Mario schopen také "zpapírovatět" svět okolo sebe. Přemění tak 3D herní prostředí na plochý papírový obrázek, do kterého může na určitých místech  použít samolepku s širokou škálou různých efektů. Kromě Battle a Thing Stickers může Mario najít i používat Scrap Stickers, které po nalepení na správná místa otevřou část světa, do které nebylo před tím možné vstoupit.

Mariovský svět, který je převážně vyrobený z papíru a kartónu nabízí 3D grafiku, která připomíná pohled na diorámu. Pozorování je klíčem k úspěchu, protože zatímco se mnoho samolepek ukrývá snadno viditelných přímo podél cesty a čekají na odlepení a přidání do Sticker alba, ostatní jsou pečlivě schovány mimo vyšlapané cesty. Opatrné prohledávání může vést k objevení nových objektů, schovaných vstupů nebo východů z úrovní.

S jazzovým soundtrackem a celým hvězdným týmem z Mariovských světů, přináší Paper Mario zábavnou hru, která má za úkol bavit hráče překvapivými akcemi od začátku do konce. 

Paper Mario: Sticker Star přináší poutavé dobrodružství, od kterého budete mít problém se od 7. prosince, kdy přichází na evropský trh exkluzivně pro Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL, odlepit. 

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz.

Grafické materiály naleznete ke stažení zde: http://media.conquest.cz/Nintendo/lowres/SW/PaperMario/ E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.