Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

11. 7. 2012, DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Nintendo odhalilo nové informace o herním režimu Pokémon World Tournament, který debutuje v Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 vycházející pro sérii Nintendo DS dne 12. října 2012. Hra je hratelná i ve 2D na Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL. V Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 se hráči vrátí do regionu Unova a vydají se na zbrusu nové dobrodružství zasazené dva roky po událostech z oblíbených her Pokémon Black Version a Pokémon White Version.

Nový Pokémon World Tournament mód obsahuje:

  • Bojujte proti Classic Gym Leaders: Vstupte do Pokémon World Tournament, vzrušující arény, kde budete moci bojovat s Gym Leadery a Championy z předchozích Pokémon videoher. Fanoušci série budou mít možnost bojovat s trenéry jako Lance – Championem regionu Johto a s Volknerem – Gym Leaderem z regionu Sinnoh. Hráči mohou také použít nové bojové styly a pohyby, které se nacházejí pouze v Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2.
  • Battle Format: Hráč vstoupí do Pokémon World Tournament jako členové vyřazovacího zápasu. Zápasy mohou být singlové, ve dvou, ve třech a rotační bitvy. Pomocí Nintendo Wi-Fi Connection mohou hráči přijímat data, která jim umožní bojovat se speciálními trenéry jako jsou například top hráči a jejich týmy z 2012 Pokémon Game World Championships.

Více informací naleznete na webové stránce http://www.mojenintendo.cz a oficiální české Facebook stránce Nintendo clubu: www.facebook.com/nintendoclubcz.  E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.