Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 5. 2014, Nintendo, Novinka, Wii U
 

S pomocí služby Mario Kart TV můžete shlédnout a komentovat závody i na cestách!

29. května 2014 - Už zítra, 30. května, vychází dlouho očekávaný titul Mario Kart 8 pouze na Wii U. Zahrajte si s rodinou, kamarády, a nebo s lidmi z různých koutů světa ve hře pro více hráčů. S vysokým HD rozlišením, orchestrální hudbou a novým anti-gravitačním prvkem, kdy závodíte dokonce i po stropě, si hru zamiluje úplně každý bez rozdílu věku. Mario Kart 8 tak nastavuje laťku nováčkům i pokročilým hráčům, kteří titul již dávno znají.

Recenze hry se nesou v kladném duchu a kritici nový Mario Kart 8 hodnotí velice pozitivně:

Konzolista.cz, 10 z 10 – „ Mario Kart 8 je závodní arkádový klenot, který nechává veškerou konkurenci daleko za sebou, až není ani vidět ve zpětném zrcátku.”

Hrej.cz, 5 z 5 – „Arkádová závodní dokonalost v krásném balení, která je velmi silným argumentem pro koupi nové konzole.“

LEVEL, 4 z 5 – “To samé, co minulé mariovské závody, ovšem s překrásnou grafikou, pestrými tratěmi a skvělými onlinovými možnostmi. Mario Kart 8 je opravdu radost hrát.”

Připravte se zažehnout motor v závodech až pro dvanáct hráčů z celého světa. Hrajte jak jen dlouho chcete, probojujte se až na vrchol. Na určitý den a hodinu si naplánujte závod a zvolte pro něj vlastní pravidla. Tradičně také můžete porovnávat své dovednosti se záznamy závodů vašich přátel, nebo dokonce s TOP10 nejlepšími hráči. Novinkou je i webová služba Mario Kart TV. Zde mohou hráči sledovat své nejlepší momenty, přetáčet v nich a případně je sdílet s ostatními kamarády. Navíc hráči, kteří vlastní účet na Googlu, mohou nahrávat svá videa rovnou na YouTube a chlubit se s nimi například na sociálních sítích.

V Mario Kart TV mohou hráči také komentovat videa svých kamarádů a hlasovat pro ně. Pokud chcete služby MKTV aktivně využívat, musíte mít zaregistrované Nintendo Network ID. Pro více informací navštivte oficiální webové stránky Mario Kart TV.

Dále připomínáme, že zítra do prodeje také vstupuje Mario Kart 8 Limited Edition s fyzickou kopií hry a soška Spiny Shell a v některých obchodech dokonce navíc s přívěškem bomby, želvy nebo hvězdy. Dále se zahajuje i prodej speciálního bundlu obsahujícího hru Mario Kart 8 včetně konzole Wii U s harddiskem o velikosti 32 GB, ovladačem Wii U GamePad a senzorem - vše v černém provedení.

V případě nákupu hry Mario Kart 8 (ať už v kamenném obchodě či přes Nintendo eShop), máte možnost zaregistrovat přiložený Nintendo PIN code ze zakoupené hry a získat tak další z vybraných titulů na Wii U zdarma. Registraci bude nutné provést na speciálně vytvořené stránce  v období od 30. května 2014 (od 10 hodin) do 31. července 2014 (do 23:59 hodin). Váš kód na stažení vybrané bonusové hry obdržíte nejpozději do 31. srpna 2014 (do 23:59 hodin).

Více informací o titulu Mario Kart 8 najdete na naší webové stránce http://www.mojenintendo.cz/.

Užitečné odkazy:

Mario Kart 8 web http://www.mojenintendo.cz/wiiu-mario-kart-8/

Mario Kart 8, informace o bonusové hře http://www.mojenintendo.cz/news/mario-kart-8-plus-bonusova-hra-zdarma/

Wii U http://www.mojenintendo.cz/nintendo-wii-u-hw/popis-systemu/

Nintendo CZ http://www.mojenintendo.cz/

Nintendo CZ na Facebooku https://www.facebook.com/nintendoclubcz
Distributor http://b2b.cqe.cz/
 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.