Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

26. 3. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Toto jaro přichází na trh dychtivě očekávaná novinka pro Nintendo 3DS, RPG Fire Emblem: Awakening. Přidej se k dobrodružství, které bude na pultech evropských obchodů od 19. dubna dostupné jako samostatná hra nebo jako exkluzivní modrá konzole Nintendo 3DS XL vyzdobená artworkem z Fire Emblem a s předinstalovanou hrou.
Ve Fire Emblem: Awakening můžete vytvořit svou vlastní postavu a vzít ji na RPG dobrodružství. Přidáte se k Chromovi a jeho Shepherdům a musíte zklidnit nepřátelskou atmosféru mezi královstvími Ylisse a Plegia, kterým hrozí válka, protože davy nemrtvých povstávají a ohrožují svět. Jako vůdce své armády  musíte využít svých jedinečných schopností a vytvořit plán jak rozdrtit své nepřátele v bitvách plných nečekaných obratů. Bitvy mezi armádami jsou ztvárněny jako scény, ve kterých můžete vybírat pozici kamery, ze které se na ně díváte, například se tak můžete podívat na svůj závěrečný úder přímo z pohledu první osoby. 
Sestavte hrůzu nahánějící armádu hrdinů skrze loajalitu s rozličnými postavami se kterými se setkáte a kteří se nejenom stanou silnější a efektivnější díky vašemu vedení, ale i formují přátelství a sňatky a přináší tak světu nové bojovníky, kteří mohou  bojovat ve vaší armádě. Takže jednou z rolí, které si můžete zahrát je i dohazovač, který se snaží  dát páry dohromady nebo stratég, který dá dohromady nejsilnější armádu. Postup hrou díky vztahům vašich hrdinů dělá každou hru naprosto unikátní. I v tomto dílu funguje klasický systém z Fire Emblem, který znamená, že postavy jsou odstraněny pokud jsou poraženy v boji. Pokud ale potřebujete, můžete přepnout i do Newcomer Mode, ve kterém se mohou padlí hrdinové opět přidat do hry v další bitvě.
Jsou tu také další novinky ve Fire Emblem: Awakening: můžete si užívat svěží 3D cutscény, které jsou plně nadabovány v angličtině nebo japonštině, můžete používat nové taktiky, ve kterých strategicky umístěné postavy v bitevním poli postaví oporu, která zlepšuje jejich vztahy a týmovou práci a nebo se můžete připojit s kamarádem, který má Nintendo 3DS a kopii hry také a zahrát si přes lokální multiplayer
Evropští fanoušci se konečně dočkají titulu Fire Emblem: Awakening, který v Americe provázeli skvělé recenze  s titulky jako: 
The Escapist, 10 z 10 –  “Hra kvůli které stojí za to si 3DS koupit.”
IGN, 9.6 z 10 – “Nejplynulejší a ohromující RPG strategie dostupná na přenosné konzoli” 
Metro, 9 z 10 – “Titul, který řadí celou sérii mezi klasiku a a přináší jednu z nejvíce ohromujících strategii.”
Gamespot, 8.5 z 10  – “Herní drahokam.“
To musíte mít, tuhle další kapitolu legendy! Fire Emblem: Awakening přichází na evropský trh 19. dubna jako samostatná hra nebo jako limitovaná edice konzole Nintendo 3DS XL s předinstalovanou hrou Fire Emblem: Awakening.
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz.  Webovou stránku Fire Emblem: Awakening naleznete zde: http://www.nintendo.co.uk/fireemblem. Můžete si také přečíst interview Iwata Ask: Fire Emblem: Awakening nebo se setkat s hrdiny nebo padouchy přímo na Nintendo 3DS stránce na Facebooku.

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.