Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 8. 2014, 3DS, Nintendo, Novinka
 

Prozkoumejte obrovský otevřený svět Reveria spolu s přáteli a podělte se o své objevy díky řadě lokálních či on-line funkcí, které jsou hráčům Fantasy Life dostupné. Tolik očekávané RPG dobrodružství od LEVEL-5 dorazí na pulty evropských obchodů již 26. září pro Nintendo 3DS a 2DS konzole.

Link Mode – online komunikační nástroj, který objevíte během návštěvy Guild Office ve městě Castel - je prvek, který jakmile se aktivuje, umožňuje online propojení mezi přáteli, jež hrají Fantasy Life. Mohou si vzájemně vyměňovat různé zprávy a typy herní typy. Využijte Link Mode, abyste udrželi své přátele v obraze a poblahopřejte jim, jakmile dosáhnou důležitých mezníků ve hře.

Jako součást rozšířených funkcí hry mohou hráči s pomocí lokální sítě či online multiplayeru objevovat svět Reveria až ve třech. Online multiplayer obsahuje speciální chat, který můžete použít například na lovu nebo při shánění důležitých předmětů. Takže ať už potřebujete pomoc v nouzi při boji se silným protivníkem a nebo se snažíte obchodovat s cennými předměty v rámci Exchange Boxu ve hře, komunikace s přáteli vám pomůže nahromadit maximální množství předmětů a zkušeností pro úspěšné pokračování ve vašem dobrodružství.

 
Kromě výše uvedeného hra také podporuje StreetPass funkce, dávejte si tedy pozor na ostatní hráče, kteří se ve hře objevují jako občani Reverie po StreetPass setkání. Pokud se takto s ostatními obyvateli spřátelíte, můžete získat do hry další nové předměty. Ve hře můžete zachytit vaše nejzajímavější momenty z Reverie pomocí funkce Snapshot, která vám umožní udělat screenshot hry pomocí tlačítka START – je to další cesta, jak ukázat své dobrodružství ostatním.

 

Připravte se na epické dobrodružství zasazené do světa vyschlých pouští, sněžných hor a pirátských zátok. RPG Fantasy Life obsahuje dynamické simulace života a vychází v Evropě již 26. září pro Nintendo 3DS a 2DS konzole. Vyzkoušejte si nové on-line funkce, Link Mode a kooperativní hru a objevujte svět Reveria sami a nebo dohromady s přáteli.

 

Pro více informací shlédněte nový trailer na http://youtu.be/KbU9Gyo2uuA a nebo sledujet náš web http://www.mojenintendo.cz či facebook https://www.facebook.com/NintendoclubCZ.
 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.