Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

10. 2. 2014, Nintendo, Novinka, Tiskové zprávy, Wii U
 

10. února 2014 – Donkey Kong a jeho banda jsou zpět v dalším divokém dobrodružství ve hře Donkey Kong Country: Tropical Freeze, která vychází exkluzivně pro Wii U již 21. února 2014. Toto ledové dobrodružství přináší pestrobarevnou HD grafiku, živé detaily, dynamické scenérie a to vše spojené s melodickým soundtrackem od proslulého Davida Wise.

Tentokrát mají Kongovi svůj ostrovní domov zamořený Snowmady: novými chladnokrevnými nepřáteli, kteří přišli na lodích a s pomocí kouzelného rohu přeměnili tropický ráj na ledové království. Aby toho nebylo málo, přehnal se přes Donkey Kong ostrov ještě arktický cyklon a odfoukl Kongovi daleko od jejich domova. Musí tak začít velkolepou cestu zpět přes šest různých ostrovů, získat své banány a rozmrazit si domov.  Na každém ostrově čeká spousta šílených divokých úrovní včetně Rambiho jízd, podvodních skopičin, bitev s bossy a různých tajných průchodů. Díky nové dynamické kameře máte možnost často vidět akci takovým způsobem, jako ještě nikdy dříve. Nová kamera si vypůjčuje filmové prvky například při šílených explozích Barrel Cannonu a při jízdě s důlními vozíky mimo trať.

Jak je již zvykem v sérii Donkey Kong Country, DK může spolupracovat s kámošem na zádech, aby získal extra schopnosti – a tentokrát si můžete vybírat dokonce ze tří možností! Vždy spolehlivý Diddy Kong se vrací vyzbrojený svojí burákovou zbraní a „sudovým“ katapultem, který dokáže překonat jinak smrtící přeskoky. Do série se také vrací Dixie Kong s její žvýkačkovou zbraní a blonďatými loknami, které jí při skoku dokaží vystřelit do speciální rotace a udrží ji tak déle ve vzduchu. Mezi hratelnými postavami také poprvé najdete Cranky Konga. Ten je vyzbrojen svou věrnou holí, se kterou pomůže Donkey Kongovi překonat prudký terén za pomoci speciálního pohybu. Pokud hrajete sólo, najděte si toho nejvhodnějšího parťáka k objevování mnoha tajemství hry a nebo se spojte s přáteli, kteří mohou převzít kontrolu nad volbou parťáka.

A co víc, každé partnerství nabízí nový kombinovaný útok Kong POW: pozbírejte 100 banánů a přeměňte tak všechny nepřátele na vaší obrazovce na užitečné předměty. Na co je proměňíte závisí na vašem partnerovi! Třeba s Cranky Kongem se všichni nepřátelé přemění do hodnotných banánových mincí, které můžete použít v obchodě vedeném Funky Kongem. Skočte si do Funkyho obchůdku nakoupit řadu užitečních předmětů na pomoc ve vašem dobrodružství, jako například Cras Guards, které vás ochrání před zraněním v důlním vozíku a nebo si užívejte sbírání figurek ze zbrusu nového automatu na hračky.

Bláznivé opičí schopnosti nebudou bez povšimnutí, pokud se budete předvádět v novém módu Time Attack, kde se můžete porovnat on-line s celým světem a máte zde také možnost sdílet záběry ze hry s jinými hráči. Naučte se triky, díky nimž budete nejrychlejší na světě! Pokud jste dostatečně zkušení, máte možnost přepnout do Hard Mode, kde můžete používat pouze postavu jediného Konga a jste tak ve svých schopnostech více limitovaní – takto můžete projít každý level.

Předobědnejte si tuto hru u vybraných prodejců s exkluzivní klíčenkou s Donkey Kongem a ozdobte si svoje klíče!

Připoj se ke Kongovým v HD a použij své skákačkové schopnosti k rozmrazení tropického ráje. Donkey Kong Country: Tropical Freeze vychází exkluzivně na Wii U již 21. února 2014 a bude dostupný jak v kamenných obchodech, tak v digitální verzi ke stažení na Nintendo eShopu.

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubczE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.