Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 1. 2014, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Přidejte se k Mariovi a jeho přátelům na párty v oblacích v rámci Mario Party: Island Tour, která vychází po celé Evropě pro rodinu herních konzolí Nintendo 3DS 17. ledna. Nikdy nebylo jednodušší rozjet párty v multiplayeru jako v Mario Party: Island Tour. Je potřeba pouze jedné herní karty, abyste se mohli bavit se třemi dalšími přáteli* pomocí Nintendo 3DS funkce Download Play. Ať už jste dlouholetý fanoušek této série, nebo úplný nováček, toto nejnovější pokračování bláznivé virtuálně-deskové hry nabízí spoustu zábavy pro každého.  Obsahuje 7 zbrusu nových deskových her, 80 návykových mini-her a spoustu módů pro rodinu a přátele. 

Vyberte si z řady milovaných Nintendo postav jako je Mario, Luigi, Yoshi, Peach a Toad a užívejte si párty na 7 jedinečných tematických hracích plochách s různými cíli a herními styly. Zahrajte si třeba „hru na kuře“ s Banzai raketami na Banzai Bill‘s Mad Mountain. Zkuste své štěstí a zjistěte, zda vás riskantní kroky dostanou do cíle jako první nebo sbírejte posilovače, abyste upravili své rakety a zvítězili v závodě na Rocket Road. Každá desková hra je napěchovaná vlastní řadou speciálních karet nebo kostek, které mohou zvrátit průběh hry (tyto předměty lze získat hraním návykových miniher). Mario Party: Island Tour je vždy vaší párty. To znamená, že si můžete určit, zda bude na herní ploše, již si vyberete zapotřebí spíše více dovedností nebo štěstí. Můžete dokonce i upravit úroveň obtížnosti miniher.

Chcete-li, můžete rovnou skočit do mini-herního šílenství ve speciálním režimu, kde si můžete vybrat z 80 různorodých mini-her, v nichž můžete soupeřit s přáteli nebo hrát sólo. Zcela nové mini-hry integrují jedinečné vlastnosti systému Nintendo 3DS novými zábavnými způsoby, jako je např. mikrofon v Soundalike Star Show, kde se můžete pokusit imitovat vaše oblíbené postavy, zatímco v Ready, Aim, Fuzzy! použijete pohybové ovládání k zaměření svého luku a šípu, abyste trefili co nejvíce Fuzzíků. 

K dispozici jsou také zbrusu nové AR mini-hry. Ty využívají karet k vyčarování rozšířené reality (tyto AR karty – označené symbolem ? – jsou přibaleny u každé konzole Nintendo 3DS). V jedné části hry se například nachází věž, kterou je nutné fyzicky otočit 360 stupňů dokola, abyste viděli všechny překážky, jež je nutné překonat, nebo abyste mohli zaútočit na hordy kolébajících Goombas, kteří se objevují před vašima očima v rozšířené realitě na systému Nintendo 3DS.

Mnoho funkcí si můžete užít i v single-playeru. Od módu, v němž hrajete  proti počítačem ovládaným postavám v rámci mnoha herních ploch, až po zbrusu nový režim pro jednoho hráče zvaný Bowser‘s Tower. V něm máte za úkol vyšplhat na vrchol zatímco zápasíte se stále obtížnějšími mini-hrami. Tento režim obsahuje dokonce i unikátní souboje s bossy jako je například boj proti komínu Goombas a další velké množství barvitých výzev, jež potkáte na cestě k vrcholu. StreetPass je využit v režimu, kde se můžete setkat s Mii postavami ostatních hráčů a bojovat proti jejich oblíbeným Nintendo postavám v náhodných mini-hrách. Za výhru získáte Mario Party body. Ty pak můžete použít k nákupu věcí z obchodu, který je ve hře obsažen.

Zahájení prodeje Mario Party: Island Tour propukne 17. ledna 2014 a k dispozici bude výhradně pro rodinu herních konzolí Nintendo 3DS jak v balené maloobchodní verzi, tak i v digitální verzi , již bude možné stáhnout z Nintendo eShopu.

 

Pro více informací navštivte:
http://www.mojenintendo.cz , nebo nás sledujte na facebooku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.