Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 3. 2015, Nintendo, Novinky, Wii U
 

Jedinečný způsob ovládání a vizuálně pozoruhodný svět vyrobený z hlíny a obydlený svéráznými postavičkami – to vše můžete očekávat od tohoto nejnovějšího dobrodružství s Kirbym. Kirby and the Rainbow Paintbrush vychází exkluzivně pro Wii U již 8. května.  Hra obsahuje také multiplayer mód, kde se k Vám mohou přidat až tři přátelé kdykoli v půběhu hry a s pomocí Wii Remote ovladačů hrát za postavičky Waddle Dees. Hráči mohou navíc ve hře použít jednou denně kompatibilní amiibo figurky, které poskytnou Kirbymu speciální schopnosti.

Hry, ve kterých se vyskytuje Kirby, často experimentovaly s různými vizálními styly a unikátními herními zápletkami. V minulé hře například jezdí Kirby na křečkovi a transformuje se do příze. Ani poslední Kribyho výlet není výjimkou a odehrává se ve světě ze hlíny. Z Dream Landu zmizely veškeré barvy a je to právě na Kirbym, aby přivedl všechny barvy zpět. Na své cestě tak putuje sedmi planetami, poráží nepřátele a řeší různé hádanky.  

V rámci průlomové formy dotykového ovládání, které již představila hra Kirby: Power Paintbrush pro Nintendo DS, mohou hráči ovládat/navádět Kibyho pomocí nakreslení vodící linie přímo na displej ovladače Way U GamePad. Tyto linie se stanou duhovými lany po kterých se Kirby pohybuje a s jejichž pomocí tak poráží nepřátele a vyhýbá se překážkám.  Duhová lana lze kreslit různými kreativními způsoby a například pokud je nakreslíte jako smyčky, zvýší se Kirbymu rychlost a nebo tak můžete také ochránit Kirbyho před nepřáteli či řešit s jejich pomocí hádanky. Pomocí dobře nakreslených duhových lan můžete zablokovat vodopád či objevit skryté oblasti hry.  S pomocí nakreslení různých dalších odlišných tvarů zakroucení duhového lana můžete Kirbyho tranformovat třeba do tanku, ponorky či rakety.

Kirby and the Rainbow Paintbrush si můžete užít s přáteli či dalšími členy rodiny díky podpoře multiplayer módu pro až tři další hráče. Hráč, který hraje na GamePadu ovládá Kirbyho pomocí kreslení duhových lan a až tři další hráči používají Wii Remote ovladače a hrají za přátelské postavičky Waddle Dee, které pomáhají Kirbymu ve hře a objevují různé sběratelské předměty. Zatímco všichni spolupracují, zároveň skrz všechny levely také jednotlivě sbírají hvězdičky. Dají se tak na konci každého levelu porovnat výkony hráčů – můžete si tak i zasoutěžit, kdo je lepší.

Z hlediska funkčnosti amiibo figurek Kirby, King Dedede a Meta Knight, může být každá z těchto figurek využita jednou denně pro jeden level k vylepšení Kirbyho schopností. Přiložením amiibo figurky Kirbyho získají hráči pro daný level neomezenou funkci Star Dash, která může být jinak aktivnována pouze po sesbírání 100 hvězdiček. King Dedede amiibo vybaví Kirbyho čepičkou, která mu garantuje 6 životů na místo obvyklých čtyř a Meta Knight amiibo dá Kirbymu masku umožňující zrychleně prorazit skrz nepřátele (funce fast dash).

S nabídkou překrásných scenérií, inovativního ovládání a různorodých herních výzev či herních stylů jak v single-player tak v multi-player módu, přichází Kirby and the Rainbow Paintbrush od 8. května na Way U. Hra bude dostupná jak v kamenných obchodech, tak na Nintendo eShopu.

Pro další informace sledujte:

Nintendo web CZ http://www.mojenintendo.cz

Nintendo Facebook CZ https://www.facebook.com/NintendoclubCZ

 

 

-konec-E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.