Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

23. 5. 2013, Tiskové zprávy
 

Před nastávajícím víkendovým závodem Indy 500 dnes Codemasters® odhalili nové gameplay video GRID 2, které ukazuje Dallara IndyCars v závodu na světově proslulé okruhu Indianapolis Motor Speedway; video naleznete ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=WyN6yL7BBMA. 

Speciální edice GRID 2 dostupné v ČR jsou: 

Euro sport Pack dostupný k předobjednávkám v jrc.cz, který obsahuje  dvě trasy Grand Prix okruhu v Brands Hatch a speciální edici vozu McLaren MP4-12C GT3. 

IndyCar Pack dostupný na ww.xzone.cz, který přináší dvě další trasy v Indianapolis Motor Speedway Circuit, navíc Dallara IndyCar a Indy 500 Pace Car barvy pro Chevrolet Camaro SS a Corvette Z06 Centennial Edition.

GRID 2 is the long-awaited sequel to the BAFTA-award winning, critically acclaimed Race Driver: GRID™ and will invite players race only the world’s most exciting racing cars on city streets, licensed circuits and open-roads. From Paris to Dubai and Barcelona to California, gamers will journey from rookie to racing superstar as they blaze to the top of World Series Racing, a new world of professional motorsport.  

GRID 2 will race into retail on May 31 and is available for pre-order now. Fans can keep up with all the latest updates straight from the studio by speeding over to www.gridgame.com and www.facebook.com/gridgame or follow the team at www.twitter.com/gridgame. 

*Terms and Conditions apply.



E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.