Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

14. 11. 2012, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Připravte se na vlnu zábavy se SiNG PARTY, první velká párty hra na Wii U, která vychází 18. ledna 2013. Hra je plná zpěvu a tance pro rodinu i přátele. Naleznete zde široký seznam klasických hitů i moderních skladeb, všichni se budou bavit.

 
Hra nabízí řadu režimů, které zaměstnají každého v místnosti. Party Mode je srdcem celé hry. Vedoucí zpěvák drží mikrofon a nedívá se na televizní obrazovku, pouze čte text z gamepadu Wii U. To umožňuje zpěvákovi komunikovat s diváky, kteří mohou tančit podle předlohy na obrazovce televize. Ostatní hráči vezmou své Wii Remote a dotvářejí atmosféru hrou na hudební nástroje jako například tamburínu nebo kravský zvon.
 
V režimu Sing budete moci číst text z obrazovky televize a vyzkoušet si své kvality se zpětnou vazbou. Můžete zpívat samostatně, nebo v duetu s partnerem. Mezitím mohou diváci vybírat na gamepadu písně, které budou následovat. Zároveň si mohou pohrát  se zvukem, ztlumovat hudbu a přidávat efekty. Je zde i konkurenční režim, který postaví proti sobě hráče v průběhu několika her. Souboj vyhraje jen nejlepší zpěvák,  nebo nejlepší duo. Pokud jsou v blízkosti nestranní soudci, mohou bodovat své přátele pomocí gamepadu.
 
Budete moci i trénovat náročné úseky písní. Gamepad usnadňuje vybrat konkrétní část písně a vytvořit z ní smyčku, dokud se ji nenaučíte. Naleznete zde motivaci získání ocenění, které můžete sdílet mezi vašimi přáteli s Miiverse.
 
SiNG PARTY vytváří Activision Publishing's FreeStyleGames, průlomová vydavatelská společnost, která má na svědomí například JD Hero. "Je neuvěřitelné privilegium pracovat po boku Nintenda na SiNG PARTY a jsme na hru nesmírně hrdí," řekl kreativní ředitel Jamie Jackson. "Už se nemůžeme dočkat, až vyjde a hráči vyzkouší hru, kterou jsme vytvořili. Tato spolupráce je pro nás vysněný projekt a věříme, že jsme vytvořili něco inovativního." Vývojáři využily své zkušenosti z DJ Hero  a vytvořili zcela nové dílo, kde si najde každý svoje.
 
Z aktuálních hitů jako 'Call Me Maybe' od Carly Rae Jepsen,'Glad You Came’ od The Wanted, ‘I’m Yours’ od Jason Mraz a ‘Just A Kiss’ od Lady Antebellum po popové klasiky jako Queen - ‘Don’t Stop Me Now’,  ‘You Can’t Hurry Love’ od The Supremes a ‘I Want You Back’ od Jackson 5. SiNG PARTY přinese nadupaný playlist pro hráče všech věkových kategorií a různých hudebních žánrů. 
 
Ať jste zpěvák začátečník, nebo král pódií, SiNG PARTY si najde místo v obývacím pokoji i u vás. Hra vychází 18.ledna 2013 a je dodávána s jedním mikrofonem.
 
Více informací naleznete na webové stránce http://www.mojenintendo.cz a oficiální české Facebook stránce Nintendo clubu: www.facebook.com/nintendoclubcz.  


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.