Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 7. 2013, 3DS, DS, Nintendo, Ubisoft, Wii, Wii U
 

Ubisoft oznamuje, že od 19.července je v prodeji hra Smurfs 2 založená na stejnojmenném filmu od Columbia Pictures’ a Sony Pictures Animation’s. Tato hra je dostupná pro platformy Xbox 360, PlayStation3,Wii a Wii U. Pro Nintendo DS  je hra dostupná ve speciální verzi a to jako interaktivní obrázková knížka s kolekcí mini her.

Videohra The Smurfs 2 je kombinací akční adventury a plošinovky s více než 30 levely v 6 různých světech. Můžete hrát až za devět postav z filmu (čtyři najdete v základu, dalších 5 si musíte v průběhu odemknout), včetně Šprýmaře, Šmoulinky nebo Koumáka. Vydáte se za dobrodružstvím na všechna důležitá místa z filmu jako jsou Paříž a Kouzelný Les a také navštívíte místa speciálně vytvořená pro videohru, jako Strašidelný Les, Arktickou Tundru a Lávovou Džungli. Celé dobrodružství si můžete zahrát až ve čtyřech hráčích (na Wii U dokonce v pěti!).

Hráči ve hře musí najít 20 různých Šmoulích přátel a dostat je do centra Šmoulí vesničky, dále také čelí 12 různým typům nepřátel a 6 bosům, včetně nechvalně proslulého Azraela a Gargamela, či nováčkům ve hře – Neplechům.

Pro Wii U se exklusivně může připojit pátý hráč, který je díky GamePadu schopen pomáhat svým přátelům a poskytovat jim speciální předměty.

Pro více informací navštivte náš facebook Šmoulové – hra nebo www.smoulove-hra.cz.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.