Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 5. 2012, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

17.května 2012–Dva nové Pokémon tituly pro Nintendo 3DS se blíží, budou doplňovat vycházející Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 pro skupinu konzolí Nintendo DS. Pokédex 3D Pro a Pokémon Dream Radar vychází na podzim 2012 a umožňují hráčům využít nové způsoby chytání pokémonů a při tom se o nich dozvědět víc.

Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 vezme hráče zpět do lokace Unova dva roky po událostech z Pokémon Black Version a Pokémon White Version. Hráči, kteří znají Pokémon Black a Pokémon White si okamžitě všimnou, že se Unova v nových hrách změnila. Hráči se mohou vydat na zbrusu nové dobrodružství, které začíná ve městě Aspertia, kde budou svědkem podivných událostí a zjistí, proč se Unova tak změnila dva roky po porážce Teamu Plasma.

Hráči se mohou těšit na dva nové legendární pokémony – Black Kyurem a White Kyurem, kteří jsou vyobrazeni na obalu her. Tito mocní legendární pokémoni se mohou chlubit ničivými ledovými útoky, Black Kyurem umí Kyurem Freeze Shock a White Kyurem je připraven zaútočit útokem Ice Burn. Black Kyurem bude k dispozici pouze v Pokémon Black Version 2, zatímco White Kyurem se bude nacházet pouze v Pokémon White Version 2. Hry mohou být hrány na Nintendo 3DS i ve 2D.

Nejen, že se hráči mohou těšit na jedno z největších dobrodružství ze světa Pokémonu vůbec, ale mají možnost si vychutnat dva nové tituly, které jsou spojené s Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2, kde rozšíří své zkušenosti při hraní na Nintendo 3DS.

Pokémon Dream Radar umožňuje využívat několik funkcí systému Nintendo 3DS, včetně Nintendo 3DS fotoaparátu, který umožňuje ovládání pohybem a pomocí rozšířené reality chytat skryté Pokémony. Zasažení paprskem napomáhá hráči Pokémona chytit. Chycení Pokémoni z Pokémon Dream Radar mohou být převedeni do Pokémon Black Version 2 a hráči si mohou tvořit sbírku Pokémonů. Pokémon Dream Radar napomáhá chytit i obtížně chytitelné Pokémony. Pokémon Dream Radar je možné zakoupit v Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS.

Pokédex 3D Pro je plně aktualizovaná verze původního Pokédexu, která obsahuje podrobné informace o více než 600 Pokémonech, kteří se objevili ve světě Pokémon série. Pokédex 3D bude obsahovat podrobné třídění, vývojové fáze stejně a kompletní detaily o schopnostech, které se může každý Pokémon naučit. Aplikace obsahuje funkci rozšířené reality  včetně možnosti pořizovat fotografie Pokémonů v reálném světě. S Pokédex 3D Pro jsou všichni Pokémoni odemčení hned od začátku hry a hráč má přístup k množství informací, které jsou užitečné k hraní Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2. Pokédex 3D Pro bude k dispozici na Nintendo eShop pro Nintendo 3DS.

Pro více informací navštivte naši facebookovou stránku https://www.facebook.com/nintendoclubcz nebo www.mojenintendo.cz.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.